Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PERPETUUM MOBILE (2008) 86 min.

Drama T
Lietuva
Premjera Lietuvoje: 2008 11 07
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Rono šeima iširo, jis prarado darbą ir gyvena pas savo draugę Margo. Dienas Ronas leidžia savo vaikystės draugo Adi klube. Ten jis lošia kortomis ir jam visai neblogai sekasi. Vieną dieną klube jis sutinka Diną - seną Adi bičiulę. Jiedu gana lengvai suartėja, ima lošti poroje ir apsigyvena Rono draugo tuščiame bute. Bet tai trunka neilgai. Vieną vakarą Ronas prasilošia, prisigeria ir Adi apsauginiai jį išmeta lauk. Pasinaudojus sąmyšiu Dina apvagia Adi. Kitą rytą prie jų buto pasirodo Adi apsauginiai. Ronas nesupranta kas atsitiko, bet Dina jį įtikina bėgt ir jie dingsta iš miesto. Jie pasislepia mažame žvejų kaimelyje. Tik ten jie supranta, kad vienas apie kitą nieko nežino. Du nepažįstami žmonės. Jie susitiko pavasarį. Dabar jau ruduo. Jie bijo viens kitam pažvelgti į akis.

LIQUIDSPACE  2008-11-17 17:04:56 

pries tokius filmus reiketu kazkokius perspejimus deti, nes daugelis iki siol is lietuvisko kino tikisi holivudo. kas norit veiksmo eikit i made in USA ir neturesit problemu. siaip sitam fimui duociau 4/5 bet vien del visu zirziku kurie skiria 1, dar pridesiu 1, todel gaunasi 5/5. iki ir aciu.


SEKMADIENIS  2008-11-09 19:06:05 

Ziurejau vakar. Kai filmas baigesi sale pradejo juoktis. Juokesi ne is filmo, is saves, visa sale 1.40 val naiviai tikejosi, kad tuoj tuoj prasides siuzetas ar bent minimaliai reikes susimastyt (juk ejom ne i koki amerikietiska pyraga, o i lietuviska kina), bet... deja. Daugiau, nei parasyta filmo anotacijoje, tikrai nepamatysite.


CINEMA  2008-11-09 12:55:34 

Laukeme veiksmo iki pat paskutines filmo sekundes...ir, manau, ne mes vieni. Prastokai...tikejausi tikrai geresnio siuzeto etc. Demesio verta tik Gavenonio ir Ciceno vaidyba.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7970
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt