Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ATŠALĘ PRIEŠPIEČIAI (2008) 90 min.
Lønsj
Drama
Norvegija

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Atšalę priešpiečiai“ – tai kelių siužetinių linijų drama apie penkis žmones, kurie gyvena toje pačioje vietoje – Majorstua rajone Osle. Vos įdėjęs skalbinius į mašiną Kiristeris supranta, kad kišenėje liko nuomos pinigai. Norėdamas sustabdyti mašiną ir išsaugoti pinigus, Kristeris išima elektros saugiklius. Namo ūkvedys tuoj pat keičia saugiklius ir...tampa nelaimingo atsitikimo auka. Jo dukra Leni pirmą kartą gyvenime liko namuose viena, o ką tik mama tapusi Heidi eina į skalbyklos patalpą pasiimti drabužių ir pamato, kad mašinos neveikia. Ji skuba nešti šlapius skalbinius. Pats to nežinodamas Kristeris pradėjo nesustabdomą ir neišvengiamą įvykių seką.

„Turi prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, o jeigu to nepadarysi, jis nueis velniop. Gali nebūti patenkintas tuo, kaip viskas klostosi, bet nekaltink kitų. Turi pats priimti sprendimus bei elgtis atsižvelgdamas į juos. O būtent šito mano personažai ir nedaro.“, – sako režisierė Eva Sorhaug.

Apdovanojimai – Venecijos kino festivalyje filmas atidarė „Kritikų savaitę“, buvo parodytas Toronto kino festivalio „Atradimų“ sekcijoje ir sėkmingai keliauja po tarptautinius kino festivalius.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2095
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt