Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ATVERTOS ŠIRDYS (2002) 113 min.
Elsker dig for evigt
Romantinė drama
Danija

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ką daryti, kai į kasdienybę staiga lyg vulkanas įsiveržia atsitiktinumas? Lemtingas autoįvykis sukrečia jaunos poros ir tipiškos danų šeimos gyvenimą. Visos įprastos problemos vienu rankos mostu tampa bereikšmės, o dienotvarkėje – sunkūs apsisprendimai. Meilės jėga vis labiau ir labiau lemia šių žmonių likimus.

„Šis filmas yra meilės istorija ir kartu savotiška pramoga. Turbūt dėl to žiūrovai jį taip pamėgo. Jame sėkmingai derinama pramoga ir gilumas. Juk aš pati nemėgstu žiūrėti filmo tik dėl to, kad jis yra gilus. Aš noriu ir gerai praleisti laiką“, – sako režisierė Susanne Bier.

Apdovanojimai – Tarptautinio Toronto kino festivalio FIPRESCI prizas; San Sebastiano tarptautinio kino festivalio „Auksinė geldelė“; Ruano Šiaurės filmų festivalio (Prancūzija) apdovanojimas geriausiam aktoriui ir spaudos apdovanojimas; „Robert“ festivalio (Danija) apdovanojimai geriausiam filmui, geriausiam antro plano aktoriui, geriausiai antro plano aktorei, už geriausią montažą, publikos apdovanojimas; „Bodil“ apdovanojimai geriausiam filmui, geriausiam antro plano aktoriui, geriausiai antro plano aktorei; Liubeko Šiaurės šalių kino festivalio Baltijos žiuri prizas už geriausią vaidybinį filmą.

MARTYNAS  2008-11-23 20:10:50 

Nepraleiskit progos nueiti i sita filma. Vienas is geriausiu Danisku filmu.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3279
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt