Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RAUDONASIS KELIAS (2006) 113 min.
Red Road
Drama / trileris
Danija

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Džekės darbas – per monitorius stebėti Glazgo gyvenimą ir tuoj pat reaguoti, jei vykdoma kokia nors neteisėta veikla. Pagaliau jos gyvenime nusistovėjo tvarka ir ramybė, kokios ji ir norėjo. Tačiau vieną dieną savo monitoriuose ji pamato vyriškį, kurio nesitikėjo daugiau išvysti. Džekė nenori praleisti galimybės jį pamatyti...

Kartu su režisiere Andrea Arnold prie filmo scenarijaus dirbo garsūs danų scenaristai – Andersas Thomas Jensenas ir Lone Scherfig.

„Kai pradėjau rinkti medžiagą filmui, labai nerimavau, kadangi buvau girdėjusi įvairiausių keistų istorijų apie kameras mieste. Susitikau su žmonėm, kurie stebi ekranus. Jie buvo būtent tokie, kokie yra filme. Tokia buvo tiesa, tad buvo svarbu ją atspindėti. Niekas nėra paprasta, tiesa?“ – sako režisierė Andre Arnold.

Apdovanojimai – nominuotas Tarptautinio Kanų kino festivalio „Auksinei palmės šakelei“, laimėjo žiuri prizą; BAFTA apdovanojimai – Carlo Foremano prizas už daugiausiai žadantį debiutą; BAFTA apdovanojimai Škotijoje geriausiam aktoriui, geriausiai aktorei, geriausiam režisieriui, geriausiam filmui, geriausiam scenarijui; Britanijos nepriklausomo kino apdovanojimai geriausiam aktoriui, geriausiai aktorei; Geteburgo kino festivalio Tarptautinio debiuto apdovanojimas.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1932
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt