Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KAIP PRARASTI DRAUGUS IR ATSTUMTI ŽMONES (2008) 110 min.
How to Lose Friends & Alienate People
Komedija T

Premjera Lietuvoje: 2008 11 14

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Egzistuoja pasaulis, kurio niekuomet nepažinsite. Pilnas vakarėlių šėlsmo, kurio nepajusite. Jame gyvena žmonės, su kuriais niekuomet nesusitiksite. Tačiau vienas žmogus padarys viską, kad į jį patektų. Tai Sidnis Jangas (Simon Pegg) . Jis – žurnalistas, vaikystėje manęs, kad pasaulyje yra ypatinga vieta, kurioje gyvena visos Holivudo žvaigždės... Rojaus kampelis, į kurį patekęs būsi laimingas per amžius...

Kai jo vadovaujamas alternatyvus žurnalas „The Post Modern Review“ išgyveno krizę, skubiai reikėjo išskirtinio interviu su žvaigžde, kuri išgelbėtų jį nuo bankroto ir gėdos. Bet norint peržengti ribą, skiriančią žiūrovus nuo žvaigždžių, reikia būti žinomam... Jis peržengė tą ribą - iškrėtęs tikrą kiaulystę uždarame žurnalo „Sharp‘s Magazine“ vakarėlyje, jis tapo gerai žinomas: pats legendinis redaktorius Kleitonas Hardingas (Jeff Bridges) pakvietė Sidnį į Niujorką, padirbėti savo redakcijoje...Puikus startas ir...gyvenimiškos pamokos, kaip atstumti žmones... Ar viskas taip puiku išsvajotame rojuje?

Atsargiai! Svajonės pildosi!

Filmas negali būti prastas, jei jame vaidina tokios žvaigždės, kaip Simon Pegg (“Neįmanoma misija III“), Kirsten Dunst (“Žmogus voras”), Megan Fox (“Transformeriai”), Gillian Anderson („X failai“), Jeff Bridges („Geležinis žmogus“, „Didysis Lebovskis“).

DILL  2008-11-22 11:13:01 

filmas kaip ir visi - nuspėjamas


ZIUROVAS  2008-11-17 21:50:16 

Kadangi Lietuvos padangeje atsirado nauja platino kompanija "Premier Pictures" kuria kaip ir valdo "Cinamon" kino centrai, tad manau Vilniaus ziurovai gali ne tik sio puikaus filmo, bet ir ju visu planuojamu atvezti.


PASAULIS_SPALVOTAI  2008-11-16 16:10:23 

O Vilniuje ka niekad neparodys sio filmo? Man patinka britiskas jumoras kaip ir Simon Pegg'as... mielai paziureciau.....


GULBINAS  2008-11-15 23:03:57 

atsargiai, britiskas jumoras ne lietuviui.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7609
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt