Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VALKIRIJA (2008) 120 min.
Valkyrie
Biografinė istorinė drama T
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2009 02 20
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Planas sunaikinti Trečiąjį Reichą iš vidaus

Trečiojo Reicho pulkininkas Klausas fon Štaufenbergas (jį vaidina Tomas Cruise‘as) nėra tas, kuriuo dedasi. Užsitarnavęs pagarbą ir laipsnį Hitlerio vadovaujamoje kariuomenėje, pulkininkas iš tikrųjų trokšta nuversti diktatorių, kol pastarasis nesunaikino jo mylimos Vokietijos ir visos Europos.

Laikas nenumaldomai bėga, fiureris žengia į priekį, trypdamas žmogiškumo ir sąžinės apraiškas. Pulkininkas nusprendžia veikti. Kartu su nelengvai atrastų, tačiau jau ištikimais tapusių bendraminčių būreliu ir apsiginklavęs paties Hitlerio atsargoje laikoma strategija – planu, pavadintu „Valkirija“, Klausas fon Štaufenbergas imasi įgyvendinti savo tikslą – sunaikinti nacių vyriausybę iš vidaus.

Planui įsibėgėjus, pulkininkas ima rizikuoti daugybe dalykų: pradedant savo šeimos saugumu, baigiant viso pasaulio ateitimi. Iš idėjinio perversmo plano vado pulkininkas tampa būtent tuo žmogumi, kuris privalės smogti pagrindinį smūgį: jam patikėtas pasikėsinimas į Trečiojo Reicho vadą.

PAULIUS  2008-12-14 10:37:25 

Filmas išties bus geras, nes rodo šiek tiek kaip jį statė dokumentikoje "Valkyrie - Plot to kill Hitler". Pasaulinė premjera gruodžio 25 d., tačiau Lietuvoj kaip visiškoj provincijoj aišku tik po 2 mėn. (02 20!) wtf?, todėl teks parsipūst per torrentus ir žiūrėt namie


YES123  2008-12-06 20:09:07 

Nerealus filmas, spec efektai 100proc kokybiški, atskleidžiami visi istoriniai faktai ir dar Tom Cruise vaidina. Vienu žodžiu tiesiog nerealus12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 19086
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt