Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VAKARO PASAKOJIMAI (2008) 95 min.
Bedtime Stories
Fantastinė komedija visai šeimai A
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 01 09
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Atsargiau su pasakomis! Jos gali tapti realybe

Vienas paprastas, niekuo neišsiskiriantis vyrukas Skiteris Bronsonas (akt. Adamas Sandleris) vienas gyvena paprastą, niekuo neišsiskiriantį gyvenimą. Tačiau vieną paprastą dieną jo gyvenimas pasikeičia...

dienas prižiūrėti du jos vaikus – savo sūnėną ir dukterėčią. Prie vaikų Skiteris nelabai pratęs. Jie triukšmingi ir varginantys. Norėdamas užčiaupti du mažus nenuoramas, Skiteris ima sekti jiems pasakas prieš miegą. Ir pažadina vaikų vaizduotę.

Pertraukdami vienas kito pasakojimą, papildydami vieni kitus, Skiteris su vaikais keliauja į vis tolimesnius pasaulius, į kitus laikus ir patiria nuostabiausių nuotykių. Viskas būtų puiku, jei tai būtų ir likę vien pasakėlėmis prieš miegą. Deja. Vakarais pasakojamos istorijos kitą dieną tampa realybe!

Tai suvokęs Skiteris bando pasinaudoti šiuo stebuklu ir pasakose vaikams pradeda „gerinti“ savo gyvenimą. Deja, laki vaikų vaizduotė, atrodo, turi žymiai didesnę galią. Būtent jų sugalvotos pasakos detalės pačiais netikėčiausiais ir neįtikinamiausiais būdais ima gadinti gyvenimą Skiteriui.

HHAH  2009-01-12 19:26:50 

nieko nesitikejau eidama y filma, bet iseidama tkr buwau nusiwylus :) juokeliai tai gali but juokyngi nebent waikam iki 12metu. mintis wisishkai neidomi ir nepaliekanti ispudzio. tkr labai prastas filmas :/ ...


AS  2009-01-11 15:56:44 

Na...eilinis filmas,kuri butu galima ziureti vakare,su puodeliu arbatos,per tv.bet tik ne kine ;/


KAROLINA  2009-01-09 14:40:25 

labai geras, patiko ;)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15359
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt