Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
STEBĖTOJŲ LYGA (2009) 163 min.
Watchmen
Fantastinis veiksmo filmas T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 03 13
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Stebėtojų misija – saugoti žmoniją. Tačiau kas saugo stebėtojus?

1985-ieji. Alternatyvi Amerikos realybė, kurioje vienas esminių akcentų – „Pasaulio pabaigos laikrodis“. Jis rodo įtampą tarp Jungtinių Valstijų ir Rusijos – iki vidurnakčio belikę penkios minutės.

Šioje Amerikoje superherojai, besivadinantys „Stebėtojų lyga“, yra natūrali kasdienio amerikiečių gyvenimo dalis. Lygiai kaip natūrali kasdienybės dalis yra ir niekšų, piktadarių ir nusikaltėlių armija.

Vieną naktį nužudomas kaukėto piktadario Roršacho (aktorius Jackie‘is Earle‘as Haley‘is) sėbras. Įsiutęs Roršachas neabejoja, kad tai – stebėtojų darbas. Jis suburia savo praeities komandą: buvusius kovotojus prieš nusikalstamumą (iš kurių tik vienas turi antgamtiškų galių) ir pakyla į kryžiaus žygį prieš dabartinius „Stebėtojų lygos“ narius.

Užverda žūtbūtinė su praeitimi įvairiais saitais susijusi kova, kuri gali turėti pragaištingų padarinių visos žmonijos ateičiai.

  2009-03-11 20:42:22 

Filmo aprašymas kelia juoką ir beveik nieko bendro su filmo siužetu neturi. Kas rašė siūlau pasimokyt anglų kalbos, nes visiškai susipainiojai su vertimu. :D


TOMAS  2009-03-08 21:47:08 

Nu kas per nesamone, ka chia raso! Koks tar piktadarys... Sis filmas yra visai apie kitka. Zodziu tai vienos labai garsios noveles ( komixo) ekranizacija. Tai visiskai nera tipinis superheroju filmas. Filmas atrodo stulbinanciai bet esme siuzete. Galima pavadinti tai trileriu, dedektyvu... Zodziu vienas heroju randa nuzudyta zmogu, kuris kaip paaiskeja praeityje buvo garsus didvyris , zodziu taip pat superherojus. Tai prasideda sio nusikaltimo narpliojimas ir nereali atomazga. Niekas nera balta ir juoda. Viskas yra labai labai sudetinga ir turi buti auku kad butu isgelbeti milijonai gyvybiu...123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 19811
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt