Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NAKTINIO KLUBO ISTORIJOS (2007) 96 min.
Go Go Tales
Komiška drama, N-16
Italija, JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tuštybė, intrigos, melagingi pažadai ir netikras rojus! Monrealio filmų festivalyje tarp pretendentų didžiąjam prizui gauti puikavęsis filmas kartais balansuoja ant absurdo ribos.

Istorija apie vieną Manheteno naktinių klubų, jo užkulisius, striptizo šokėjas, klubo savininkų bei vadovų finansinius nesutarimus ir machinacijas, kenkiančias verslo perspektyvoms. Pagrindinį vaidmenį atliko amerikiečių aktorius Willemas Dafoe, žinomas iš filmų „Anglas ligonis“, „Amerikos psichopatas“ ir kitų.

E.  2008-12-08 02:28:43 

Visiskas slamstas..Buvo gaila isleistu pinigu bilietams. Istorija be siuzeto, nuoboooodu. Visas veiksmas vyksta tik tai, kad klube soka striptizo sokejos, savininkai and stuff nuolatos barasi del visko, vienas is jus, pagrindinis (Rojus) losia visais pinigais, laiku nesumoka sokejoms, tos kelia maisti, galop Rojus loterijoj islosia apvalia sumele, bet niekur neranda to laimingojo bilieto..:santrauka:sokejos, rietenos, sokejos,rietenos,grasinimai, sokejos...dar taip nuobodu jau seniai nebuvo. Nebuvo ne vienos idomios vietos, jokio isbaigtumo, jokios pagrindines minties, nebuvo net apie ka pamastyti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2434
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt