Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SAULĖLYDIS (2008) 122 min.
Twilight
Romantinė nuotykių drama N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2008 12 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Bela Svon (akt. Kristen Stewart) visada buvo šiek tiek kitokia nei jos bendraamžiai, tačiau ji niekuomet dėl to per daug nesijaudino. Jai menkai rūpėjo būti populiaria ir madų besivaikančia paaugle kokios buvo daugelis merginų Fynikso vidurinėje mokykloje.

Kai Belos motina išteka antrą kartą – merginos tėvai išsiskyrę – jai tenka atsisveikinti su Fyniksu ir keliauti į mažą nuolatos lietuje paskendusį miestelį Forksą. Ten apsistojęs Belos tėvas (akt. Billy Burke), su kuriuo ji nuo šiol gyvens.

Mergina nesitiki, kad jos gyvenimas labai pasikeis, tačiau netikėtai nykiame miesteliūkštyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną – Edvardą Kuleną (akt. Robert Pattinson). Jis patraukia Belos dėmesį, nes ji dar niekada nebuvo mačiusi tokių vaikinų: jis mįslingas, protingas ir sąmojingas. Tačiau Edvardas turi vieną paslaptį – jis vampyras. Laimei jis nėra stereotipinis vampyras. Edvardas neturi ilčių ir jo šeima (taip pat vampyrai) gyvena vadovaudamiesi savo pačių sąžine, o ne primestais papročiais – jie negeria žmonių kraujo.

Edvardas, sutikęs Belą, randa tai, ko laukė devyniasdešimt metų – sielos draugę. Bela, sužavėta Edvardo netrukus pasijunta įkliuvusi į saldžias meilės pinkles, tad jaunuoliai pasiduoda aistringam, jaudinančiam ir prietarams nepaklūstančiam jausmui. Tačiau kuo artimesni tampa Bela ir Edvardas, tuo sunkiau jam darosi atsispirti savo prigimčiai. Mylimosios kūno kvapas pažadina pirmykščius vampyriškus instinktus ir sukelia nevaldoma įsiūtį. Edvardui kovoti su savo prigimtimi darosi vis sunkiau.

Tačiau į miestelį atsikrausto naujas vampyrų klanas – Džeimas (akt. Cam Gigandet), Lorena (akt. Edi Gathegi) ir Viktorija (akt. Rachelle Lefevre). Ką darys Edvardas ir Bela? Atvykėliai kėsinasi sužlugdyti jų draugystę, nuolatos balansuojančią ant trapaus lieptelio tarp žmogiškumo ir pirmykščio kraujo troškulio.

„Saulėlydis“ – filmas, pastatytas pagal to paties pavadinimo Stephenie Meyer romaną, kurį „New York Times“ skaitytojai išrinko geriausiu metų romanu. Tai netikėta, naujoviška Romeo ir Džiuljetos istorija – vampyro ir mirtingosios meilės istorija.

GABI  2009-01-05 15:08:43 

filmas tikrai geras,yra veiksmas - prikausto demesi; yra romantikos - labai grazi jaunos meiles istorija, taip ir kyla noras buti Bela mylima tokio kerincio, rupestigo, charizmatisko jaunuolio kaip Edvardas. filma norisi pamatyti dar ir dar karta. o tai geriausias ivertinimas.


GABI  2009-01-05 15:08:43 

filmas tikrai geras,yra veiksmas - prikausto demesi; yra romantikos - labai grazi jaunos meiles istorija, taip ir kyla noras buti Bela mylima tokio kerincio, rupestigo, charizmatisko jaunuolio kaip Edvardas. filma norisi pamatyti dar ir dar karta. o tai geriausias ivertinimas.


MERGYTE...  2009-01-05 11:15:23 

filmas nerealus..ir as galiu dar labiau dziaugtis, nes salia manes yra kone to aktoriaus kopija..tad visa filma ziurejau taip, tarsi "jis"vaidintu jame..tad man isvis buvo fantastiska..


VAIDA  2009-01-03 20:56:13 

nerealus filmas... as tiesiog likau suzaveta ir manau negalesiu jo pamirsti dar kuri laika... tikrai ziureciau dar ir dar karta... ir aktoriaus grozis mane pakerejo;D ir pats siuzetas ir tas jausmas isiziebes tarp dvieju heroju... o ypac vaikino sirdyje.


  2009-01-02 21:05:30 

Likau VISIŠKAI sužavėta. Panos eikit, ištirpsit nuo JO grožio...


EDULLE  2009-01-02 16:51:38 

filma maciua bene 10 kartu uzvalde<3 nes tai nuostabi meiles istorija, itraukianti ir tave pati....verta paziureti kas dar nemate...nes as kino teatre nemaciau bet anksciau uz visus parsisiunciau ir vis dar negaliu atsizaveti....muzika nuostabi...tikrai paziurekit itrauks ir jus... ;]


ME  2009-01-02 16:01:09 

nusivyliau filmu, o taip isgirtas buvo...filmas tiesiog vaikiskas..todel manyciau kad issgyre ji 15-16kiniai:)


GABRIELE  2009-01-01 02:53:07 

Pagaliau Marijampoles kino teatre rodo!


JEUNE  2008-12-30 22:07:40 

filmas labai patiko. Neeiline meiles istorija, kurioje ir siurpulingu momentu, ir netiketu posukiu. Tikrai siulau paziureti tiems, kam patinka reali mistika :)


SIMA  2008-12-30 15:56:42 

Labai geras filmas, graži meilės istorija.Netipinis filmas apie vampyrus :) Eidama tikrai nesitikėjau, kad fantastika ir romantika bus taip gerai suderinti. Pagrindiniai aktoriai tikrai ypatingi. Norisi žiūrėti dar ir dar kartą :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 71208
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt