Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SAULĖLYDIS (2008) 122 min.
Twilight
Romantinė nuotykių drama N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2008 12 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Bela Svon (akt. Kristen Stewart) visada buvo šiek tiek kitokia nei jos bendraamžiai, tačiau ji niekuomet dėl to per daug nesijaudino. Jai menkai rūpėjo būti populiaria ir madų besivaikančia paaugle kokios buvo daugelis merginų Fynikso vidurinėje mokykloje.

Kai Belos motina išteka antrą kartą – merginos tėvai išsiskyrę – jai tenka atsisveikinti su Fyniksu ir keliauti į mažą nuolatos lietuje paskendusį miestelį Forksą. Ten apsistojęs Belos tėvas (akt. Billy Burke), su kuriuo ji nuo šiol gyvens.

Mergina nesitiki, kad jos gyvenimas labai pasikeis, tačiau netikėtai nykiame miesteliūkštyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną – Edvardą Kuleną (akt. Robert Pattinson). Jis patraukia Belos dėmesį, nes ji dar niekada nebuvo mačiusi tokių vaikinų: jis mįslingas, protingas ir sąmojingas. Tačiau Edvardas turi vieną paslaptį – jis vampyras. Laimei jis nėra stereotipinis vampyras. Edvardas neturi ilčių ir jo šeima (taip pat vampyrai) gyvena vadovaudamiesi savo pačių sąžine, o ne primestais papročiais – jie negeria žmonių kraujo.

Edvardas, sutikęs Belą, randa tai, ko laukė devyniasdešimt metų – sielos draugę. Bela, sužavėta Edvardo netrukus pasijunta įkliuvusi į saldžias meilės pinkles, tad jaunuoliai pasiduoda aistringam, jaudinančiam ir prietarams nepaklūstančiam jausmui. Tačiau kuo artimesni tampa Bela ir Edvardas, tuo sunkiau jam darosi atsispirti savo prigimčiai. Mylimosios kūno kvapas pažadina pirmykščius vampyriškus instinktus ir sukelia nevaldoma įsiūtį. Edvardui kovoti su savo prigimtimi darosi vis sunkiau.

Tačiau į miestelį atsikrausto naujas vampyrų klanas – Džeimas (akt. Cam Gigandet), Lorena (akt. Edi Gathegi) ir Viktorija (akt. Rachelle Lefevre). Ką darys Edvardas ir Bela? Atvykėliai kėsinasi sužlugdyti jų draugystę, nuolatos balansuojančią ant trapaus lieptelio tarp žmogiškumo ir pirmykščio kraujo troškulio.

„Saulėlydis“ – filmas, pastatytas pagal to paties pavadinimo Stephenie Meyer romaną, kurį „New York Times“ skaitytojai išrinko geriausiu metų romanu. Tai netikėta, naujoviška Romeo ir Džiuljetos istorija – vampyro ir mirtingosios meilės istorija.

KU  2008-12-30 01:00:07 

suzavejo soundtrack'as:) ir siaip geras, na bent kai knyga esi skaicius:) nesakyciau kad tik mergom..uzmanes sedejo vaikinas labai susizavejes siuo filmu:D net juokinga buvo, kai jis komentuodavo


GABRIELE  2008-12-28 16:28:37 

Laukiu filmo 2 men., bet jo vistiek nerodo Marijampoleje, Spindulio kino teatre, nors jau pries menesi pradejo rodyti visur kitur!


VIENA  2008-12-27 02:25:50 

Tai filmas, atspindintis svajones apie meile, kuri siais laikais sunkiai surandama, taciau visada pasiekiama tik jei to nori ir esi pasiryzes viskam... :)Mylekit ir bukit mylimi :)


TERA  2008-12-25 23:06:30 

Geras geras. Aktoriai tai tobuli. Suvirpina sirdi. Verta pamatyti.


GIEDRE  2008-12-24 16:17:25 

Nesuprantu, kodel,Saulelydzio nerodo Marijampoleje spindulio kino teatre.


VILMUTE  2008-12-22 13:13:37 

nerealus filmas..isejau is jo be galo suzaveta..labai jaudinantis,ir tobulas filmas..edvardas labai suzavejo mane tais savo mislingais zvilgsniais..o bela nezinau ji siaip sau tokia,geresne aktore galejo ja suvaidint..=)


JUSTINA  2008-12-21 18:17:32 

Pati filmo pradzia, kaip ir pagrindiniai filmo aktoriai man nepatiko, bet veliau jau atsitraukti negalejau. Labai idomus siuzetas, daug fantastikos, bet ji visai nemaise.


JUOZAS  2008-12-21 17:22:47 

idomiai padarytas.


MARIJA  2008-12-18 09:51:11 

Filmas man padarė didelį įspūdį. Eidama galvojau, kad tai bus lėkštas apsiseilejusiu paaugliu pilnas filmas. Gerai, kad klydau :) geriausia tai kad filmas nesibaige "paskutine kova" :) rekomenduoju paziuret.


NERI  2008-12-16 20:43:44 

Holivude net vampyrai buna tobuli "seimos vyrai" :D Na man asmeniskai filmas prilygsta komedijai : )) vien todel kad pasirodo, jog egzistuoja vampyrai-vegetarai, kurie geria gyvunu krauja : )))) kad nors kokia sula gertu :DDD bet siaip pagrindinis vampyras zavus, patraukiantis demesi, tik ta mergina kazkaip uzsikirtinedama kalba...garso takelis neblogas. Gera komedija : )Filmo aprašymas aplankytas kartų: 71205
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt