Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SAULĖLYDIS (2008) 122 min.
Twilight
Romantinė nuotykių drama N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2008 12 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Bela Svon (akt. Kristen Stewart) visada buvo šiek tiek kitokia nei jos bendraamžiai, tačiau ji niekuomet dėl to per daug nesijaudino. Jai menkai rūpėjo būti populiaria ir madų besivaikančia paaugle kokios buvo daugelis merginų Fynikso vidurinėje mokykloje.

Kai Belos motina išteka antrą kartą – merginos tėvai išsiskyrę – jai tenka atsisveikinti su Fyniksu ir keliauti į mažą nuolatos lietuje paskendusį miestelį Forksą. Ten apsistojęs Belos tėvas (akt. Billy Burke), su kuriuo ji nuo šiol gyvens.

Mergina nesitiki, kad jos gyvenimas labai pasikeis, tačiau netikėtai nykiame miesteliūkštyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną – Edvardą Kuleną (akt. Robert Pattinson). Jis patraukia Belos dėmesį, nes ji dar niekada nebuvo mačiusi tokių vaikinų: jis mįslingas, protingas ir sąmojingas. Tačiau Edvardas turi vieną paslaptį – jis vampyras. Laimei jis nėra stereotipinis vampyras. Edvardas neturi ilčių ir jo šeima (taip pat vampyrai) gyvena vadovaudamiesi savo pačių sąžine, o ne primestais papročiais – jie negeria žmonių kraujo.

Edvardas, sutikęs Belą, randa tai, ko laukė devyniasdešimt metų – sielos draugę. Bela, sužavėta Edvardo netrukus pasijunta įkliuvusi į saldžias meilės pinkles, tad jaunuoliai pasiduoda aistringam, jaudinančiam ir prietarams nepaklūstančiam jausmui. Tačiau kuo artimesni tampa Bela ir Edvardas, tuo sunkiau jam darosi atsispirti savo prigimčiai. Mylimosios kūno kvapas pažadina pirmykščius vampyriškus instinktus ir sukelia nevaldoma įsiūtį. Edvardui kovoti su savo prigimtimi darosi vis sunkiau.

Tačiau į miestelį atsikrausto naujas vampyrų klanas – Džeimas (akt. Cam Gigandet), Lorena (akt. Edi Gathegi) ir Viktorija (akt. Rachelle Lefevre). Ką darys Edvardas ir Bela? Atvykėliai kėsinasi sužlugdyti jų draugystę, nuolatos balansuojančią ant trapaus lieptelio tarp žmogiškumo ir pirmykščio kraujo troškulio.

„Saulėlydis“ – filmas, pastatytas pagal to paties pavadinimo Stephenie Meyer romaną, kurį „New York Times“ skaitytojai išrinko geriausiu metų romanu. Tai netikėta, naujoviška Romeo ir Džiuljetos istorija – vampyro ir mirtingosios meilės istorija.

DOMAS  2008-12-09 10:06:01 

tikrai nera pats nuostabiausias metu filmas..siaip butu silpnokas jaunimo filmas, jei ne puiki pagrindinio vyro vaidyba.tikrai saunuolis,gerai vaidina ir istempia visa filma


COKE  2008-12-07 22:42:34 

Absoliuciai geriausias siu metu filmas!!! neatsimenu kada paskutini karta toki filma maciau.. priklausto prie ekrano nuo pat pirmos minutes iki paskutines..puikiai ispildytas, nuostabi istorija, puiki aktoriu vaidyba, grazus ispildymas ir t.t. nerealus filmas.. butinai paziurekite!!!


GEDIMINAS  2008-12-07 21:29:29 

Įspūdis toks; "Xmenų" ir "Romeo ir Džiuljetos" mišrainė. Techniškai atlikta gerai, bet kažkaip neįtikinamai. Filmas vienkartinis (kaip bėje ir viskas iš už didžiosios balos).


RUTA  2008-12-07 13:09:34 

Filmas toks nerealus, taip sujaudino is sirdies gelmiu, aktoriu vaidyba puiki, tas pagrindinimas Edward tai patyliu kokio grozio ir patrauklumo...filme nieko per daug nei per mazai, viskas puikiai apgalvota kiekviena detale dera tarpusavy, aktoriai parinkti puikus, stilius geras nu zodziu NEREALUS...


XXX  2008-12-07 12:47:44 

nerealus aktorius


EMI  2008-12-07 02:11:43 

Jau senokai neteko matyti tokio gero filmo. Palieka ispudi, iseini ir vis negali pamirsti... sunku butu pasakyti kokio zanro sis filmas, viskas jame taip puikiai dera. nors tema vampyrai gali pasirodyti labai lekstoka, bet filmas taip itikina ir itraukia, kad nekyla ne maziausias nusistebejimas. Nerealios detales, nuo aktoriu iki pasakiskai zalio misko. Viskas siame filme atrodo pamatuota ir idealiai sudeliota, neperspausta nei meiles istorija, nei santykiai, nei efektai. Tikras 5 zvaigzduciu filmas. Leksiu pirkti knygos...


SUDETINGA  2008-12-06 21:22:14 

Filmas nuostabus. Nesitikejau nieko panasau. Idomus scenarijus o tas pagrindinis aktorius tobulas... Vertejo nueiti vien del jo. Butinai ziuresiu si filma dar karta


NAYNA  2008-12-06 16:41:22 

geriausias metu filmas!!! :)


AGNYTE  2008-12-06 11:00:33 

Sitas filmas tikrai nesveikai geras!!!! as labai laukiu kada pastatys Jaunati,ji jau knygynuose!!! Tikekimes kad po kokiu metu sulauksim,o pats filmas ta tikrai yra pats geriausiais!!!


JUSTINA  2008-12-06 01:05:10 

Faktas,kad labai pritrūko laiko kūrėjams,neskaičius knygos būtų sunku žiūrėti,nes tik knygoje yra visi veikėjai. Išties trūko daugelio epizodų,bet Edvardo personažas labai gerai sukurtas buvo,tobulą aktorių parinko,trūksta žodžių...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 71204
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt