Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SAULĖLYDIS (2008) 122 min.
Twilight
Romantinė nuotykių drama N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2008 12 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Bela Svon (akt. Kristen Stewart) visada buvo šiek tiek kitokia nei jos bendraamžiai, tačiau ji niekuomet dėl to per daug nesijaudino. Jai menkai rūpėjo būti populiaria ir madų besivaikančia paaugle kokios buvo daugelis merginų Fynikso vidurinėje mokykloje.

Kai Belos motina išteka antrą kartą – merginos tėvai išsiskyrę – jai tenka atsisveikinti su Fyniksu ir keliauti į mažą nuolatos lietuje paskendusį miestelį Forksą. Ten apsistojęs Belos tėvas (akt. Billy Burke), su kuriuo ji nuo šiol gyvens.

Mergina nesitiki, kad jos gyvenimas labai pasikeis, tačiau netikėtai nykiame miesteliūkštyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną – Edvardą Kuleną (akt. Robert Pattinson). Jis patraukia Belos dėmesį, nes ji dar niekada nebuvo mačiusi tokių vaikinų: jis mįslingas, protingas ir sąmojingas. Tačiau Edvardas turi vieną paslaptį – jis vampyras. Laimei jis nėra stereotipinis vampyras. Edvardas neturi ilčių ir jo šeima (taip pat vampyrai) gyvena vadovaudamiesi savo pačių sąžine, o ne primestais papročiais – jie negeria žmonių kraujo.

Edvardas, sutikęs Belą, randa tai, ko laukė devyniasdešimt metų – sielos draugę. Bela, sužavėta Edvardo netrukus pasijunta įkliuvusi į saldžias meilės pinkles, tad jaunuoliai pasiduoda aistringam, jaudinančiam ir prietarams nepaklūstančiam jausmui. Tačiau kuo artimesni tampa Bela ir Edvardas, tuo sunkiau jam darosi atsispirti savo prigimčiai. Mylimosios kūno kvapas pažadina pirmykščius vampyriškus instinktus ir sukelia nevaldoma įsiūtį. Edvardui kovoti su savo prigimtimi darosi vis sunkiau.

Tačiau į miestelį atsikrausto naujas vampyrų klanas – Džeimas (akt. Cam Gigandet), Lorena (akt. Edi Gathegi) ir Viktorija (akt. Rachelle Lefevre). Ką darys Edvardas ir Bela? Atvykėliai kėsinasi sužlugdyti jų draugystę, nuolatos balansuojančią ant trapaus lieptelio tarp žmogiškumo ir pirmykščio kraujo troškulio.

„Saulėlydis“ – filmas, pastatytas pagal to paties pavadinimo Stephenie Meyer romaną, kurį „New York Times“ skaitytojai išrinko geriausiu metų romanu. Tai netikėta, naujoviška Romeo ir Džiuljetos istorija – vampyro ir mirtingosios meilės istorija.

AS NEZINAU  2008-12-05 22:11:58 

siandien buvau tam filme ir grizus namo dar neatsitokejau, toks geras filmas!!!! Nauja tema apie vampyrus, pasirodo jie gali buti netik siaubo istorijose :) As esu tiesiog suzaveta siuo filmu ir patariu nueiti visiems :) is pabaigos galima pagalvoti, kad dar bus 2 dalis, jei taip butu tai as pirma stoveciau prie bilietu :)


DAIVA  2008-12-05 19:38:45 

Ziureti galima. Taciau tai filmas tik merginoms. Vaikinai ten neistvers :)). Grazi istorija apie neimanoma meile tarp gyvosios ir vampyro. Jei norit ziureti rimta filma, tikrai nepatarciau, nes per daug ilgas ir siek tiek banalus. Pasaka paauglems


GLIGHT  2008-12-05 17:50:24 

As irgi manau, kad cia daug netikslumu!


`SUSIDOMEJUSI`  2008-12-04 18:46:51 

Perskaiciau knyga, tikrai labai idomi :) nesulaukiu filmo premjeros ;))) tik radau viena niuansa, pagal knyga turetu buti ne "Loreta" o Laurentas ;(


AISTE  2008-12-02 16:07:24 

Sis filmas paliko man tikrai dideli ispudi. Tikros meiles istorija, grazus aktoriai, na zinoma tikriausiai nera seksualesnio vaikino ivaizdzio kaip vampyras:] Taciau mano manymu vyresnio amziaus zmonem gali nepatikti. Labai tikiuosi, kad bus ir antra dalis, nes is pabaigos lyg ir buvo galima taip suprasti.


MIGLE  2008-11-30 21:29:59 

Kas per žmogus rašė šito filmo aprašymą? ČIA TIEK NETIKSLUMŲ!!!


TYLA  2008-11-28 15:55:06 

Fantastiškas filmas, nesulaukiau premjeros, parsisiunčiau kamera filmuotą įrašą, tai taiiiiip patiko... Eisiu būtinai ir čia į kiną, nes norisi dar ir dar kartą žiūrėt. Filmas - meilės istorija, bet priešingai nei dauguma panašių - nei lėkšta, nei banali. Veiksmas užkabina, atmosfera prikausto. Šiandien vos ne bėgte nubėgau į knygyną ir nusipirkau knygą. Noriu dar kartą viską išgyvent:)


AGNE  2008-11-28 14:12:51 

sitas filmas yra pats geriausias kuri maciau. Jame nieko netuksta. Grazus aktoriai, beto filmo senarijus labai apgalvotas ir viskas puikiai dera. Nors filmas ilgai trunka ,bet toks idomus kad atrodis, kad praejo vos kelios minutes !


AGNE  2008-11-28 14:12:34 

sitas filmas yra pats geriausias kuri maciau. Jame nieko netuksta. Grazus aktoriai, beto filmo senarijus labai apgalvotas ir viskas puikiai dera. Nors filmas ilgai trunka ,bet toks idomus kad atrodis, kad praejo vos kelios minutes !


WARLIUS  2008-11-27 13:55:30 

Manau, kad filmas bus fantastiškas. Jei net nuo knygos virpu, tai įsivaizduoti negaliu kas bus per filmą :D. Dauguma dabartinių minčių sukasi vien tik apie „Saulėlydį“. Laukiu nesulaukiu.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 71207
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt