Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KELEIVIAI (2008) 92 min.
Passengers
Siaubo trileris T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 12 19
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Link Kanados miesto Vankuverio skrendantį keleivinį lainerį netikėtai sustabdo siaubinga katastrofa. Milžinišką patirtį sukaupusiam pilotui tik per stebuklą pavyksta nutupdyti ugnies liepsnų apgaubtą lėktuvą paplūdimyje šalia miesto. Tačiau ne visiems keleiviams negailestingas likimas padovanojo galimybę sugrįžti namo ir dar kartą pamatyti artimuosius. Lėktuvu skrido virš 100 žmonių, bet išsigelbėjo tik 9 laimingieji. Suprantama, kad patyrė šoką keleiviai sunkiai išgyvena psichologines traumas ir niekaip neranda ramybės. Kiekvienas iš jų skirtingai reaguoja į nelaimę, kantriai gydosi sieloje likusias žaizdas ir mėgina prisiminti, kas iš tiesų nutiko tą lemtingą minutę.

Aviakompanijos prašymu į pagalbą skubiai iškviečiama gydytoja terapeutė Kler Simons (akt. Anne Hathaway), kuri entuziastingai atsiliepia į savo ilgamečio mokytojo vėlyvą skambutį. Jaunos merginos užduotis - padėti aviakatastrofoje nukentėjusiems žmonėms kuo greičiau susitaikyti likimo išbandymu ir saugiai atvesti juos į normalų gyvenimą. Kler susitaria dėl bendrų grupinių susitikimų laiko. Jau pirmojoje sesijoje vienas iš keleivių prabyla, kad iš savo vietos lėktuve matė visai kitokį vaizdą, nei oficialioje katastrofos versijoje nurodo tyrėjai.

Gydytojos įtarimus sustiprina išsigelbėjusių keleivių susitikimus paslapčia nuolat stebintis aviakompanijos atstovas Arkinas (akt. Davidas Morse'as), o nelaimę išgyvenęs vyriškis pasiskundžia, kad jį įkyriai persekioja kažkoks keistas ir agresyviai nusiteikęs nepažįstamasis. Mergina dar mėgina įtikinti pacientą, kad tai gali būti potrauminės paranojos pasėkmė. Bendraudama su individualios terapijos pageidaujančiu Eriku (akt. Patrickas Wilsonas) ji neatsikrato minties, kad išvaizdus jaunuolis po katastrofos išsiugdė ekstrasensinius sugebėjimus. Keistomis aplinkybėmis jis sužino ne tik gydytojos vardą, bet paragina būtinai paskambinti seseriai ir pasiūlo išgerti mėgstamiausios kavos. Erikas nė trupučio neslepia susižavėjimo gražiaja vieniše Kler ir negaili jai romantiškiausių komplimentų. Tačiau gydytoja nepasiduoda atkaklioms vilionėms ir nenori peržengti nematomos linijos, kad taptų perdaug artima nerimstančiam pacientui, kuris dėl suvokiamų priežasčių vengia kalbėti apie katastrofą.

Terapijos procedūros pakrypsta netikėta linkme, kai susitikimuose pasirodo vis mažiau nelaimę išgyvenusių keleivių. Jie kažkur paslaptingai pradingsta! Kler neabejoja, kad bijodama prarasti klientus aviakompanija sumanė drąstiškai užtildyti perdaug žinančius. Netrukus paaiškėja, kad visa kaltė dėl įvykio Vankuveryje suverčiama vienam žmogui - didvyriškai pasielgusiam ir žuvusiam pilotui, kuris neva skrydžio metu buvo neleistinai pavargęs ir padarė lemtingą klaidą.

Jeigu jums patinka paslaptingi filmai su netikėtomis pabaigomis ir rimčiau pagalvoti apie gyvenimą skatinančiomis išvadomis, tai užsirezervuokite vietą šalia kolumbiečio Rodrigo Garcia'os surežisuotų "Keleivių". Šiame skrydyje pakaks mistikos užtaiso, romantiškų akimirkų, siaubo protrūkių, psichologinės dramos ir minčių apie tai, kaip mes gyvename ir kas mūsų laukia. "Keleiviai" su visai kitokia Anne Hathaway ir TV serialą "Dingę" primenančia atmosfera Lietuvos kino teatruose jau nuo gruodžio 19 d.

MANTAS25  2009-01-19 16:49:17 

Geras, isimintinas filmas. Gaila kinoteatruose nerodo placiai, nepalyginamai geresnis uz daugeli kitu siuo metu rodomu. Mistine drama, jokiu siaubo filmo elementu!


MINIMAL  2008-12-30 03:59:16 

Filmas labai geras, tik jo kategorija yra mistine drama, o ne siaubo trileris. Visi filmai, kurie liudnai baigiasi, ishlieka ilgiausiai atmintyje. Shis taip pat paliks pedsaka...


CINEMA  2008-12-26 13:24:23 

Filmas tikrai nieko, pabaiga netiketa ir liudna, sakyciau... Bet tai tikrai nera joks siaubo filmas.


HJ  2008-12-24 00:31:46 

na filmas nuobodokas, pabaiga tikrai netiketa. bet koks pyyyp galejo si filma pavadint siaubo trileriu????? jokio ten siaubo


TOMAS  2008-12-23 02:02:44 

superinis filmas. meistriskai vyniojama itampa, o filmo pabaigoje ja atvyniojus, galvoj lieka dar didesne skyle. zaizda sakyciau. opus augliukas. apie kuri labai retai pagalvojame. kalbu perkeltine prasme, aisku. labai grazus aktoriai. tiek vyrai, tiek moterys visa filma gales akis ganyti i pagrindiniu vaidmenu atlikejus. nebanali filmo ideja. meiles linija. itampa. geri antro plano aktoriai. ir nokautuojanti pabaiga. super filmas kino teatrui. 5 balai is 5 be jokiu abejoniu. aciu sau, kad sugalvojau i sita filma nueiti. bukit maloningi sau ir jus ;)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8141
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt