Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VISKAS APIE STYVĄ (2009) 120 min.
All About Steve
Komedija
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nespjauk į šulinį, nes teks pačiam gerti

Galvosūkių kūrėja Merė Horovitz (aktorė Sandra Bullock) yra graži, protinga ir... prilygsta gamtos katastrofai – jai nuolat nesiseka. Fatališkų Merės nesėkmių šleifas patraukia televizijos operatoriaus Styvo (akt. Bradley Cooper) dėmesį. Tiesa, patraukia ne romantiškai, o iš „profesinės“ pusės. Atsiradus susidomėjimui, atsiranda ir draugų, kurie suorganizuoja susitikimą. Ar, tiksliau kalbant, aklą pasimatymą. Jo metu Merė nusprendžia, kad abipusis potraukis akivaizdus, kad ji surado savo sielos draugą ir kad nuo šiol seks paskui Styvą visur, kur tik jis beeitų.

Merės ryžtą visais įmanomais būdais skatina naujienų reporteris Hartmanas Hiugsas (akt. Thomasas Hadenas Churchas). Ne iš ideologinių paskatų: jis tiesiog mėgsta kankinti ir tyčiotis iš savo operatoriaus. Todėl matydamas katastrofos (ar bent jau linksmo laiko praleidimo) galimybę, visaip skatina atkakliąją Merę.

Kaip dažniausiai būna panašiais atvejais, vieną dieną riba peržengiama ir Merė tampa „Metų naujiena“ žinių laidose. Hartmanas ir Styvas staiga pamato merginą visiškai kitokioje šviesoje. Reporterį ima graužti sąžinė dėl to, kad savo skatinimais būtent jis įstūmė Merę į šią nemalonią padėtį; o operatorius savo ruožtu kankinasi dėl savo abejingo elgesio, nors visą laiką puikiai žinojo, kad Merė jam neabejinga.

Kaip ir visose romantinėse istorijose, nepaisant visų kliūčių, atkaklioji ir šiek tiek naivoka Merė viską sustato į savo vietas. Katastrofos baigiasi, sąžinė nurimsta ir – kaip visuomet – triumfuoja meilė.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6858
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt