Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BEGALINIS NIKO IR NOROS GROJARAŠTIS (2008) 90 min.
Nick and Norah's Infinite Playlist
Komedija T
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nikas (akt. Michael Cera) groja grupėje pavadinimu „The jerks off“. Jis neseniai išsiskyrė su Tris (akt. Alexis Dziena). Tačiau vaikinas vis dar tikisi ją susigrąžinti ir savo skausmą bei ilgesį išlieja muzikoje. Jis siuntinėja Trisai muzikinius įrašus, sumiksuotus specialiai jai. Tačiau šioji juos tiesiu taikymu pasiunčia į šiukšlių dėžę.

Niko įrašai patenka į Noros rankas (akt. Kat Dennings). Nora – geriausia Trisos draugė. Ji niekada nebuvo sutikusi Niko, tačiau ją nepaprastai sužavi tai, ką ji išgirsta. Nežinia, kas ją patraukią Niko įrašuose – galbūt viena sudaužyta širdis atpažįsta antrosios skausmingą raudą? Mergina taip pat neseniai išsiskyrė su vaikinu (akt. Jay Baruchel).

Nora Niką pirmą kartą pamato klube. Tai Niko grupės „The jerks off“ koncerto vakaras. Beklausydama Niko muzikos Nora nejučia ima linkti prie Niko. Tačiau ramybę sudrumsčia Trisa, klube pasirodžiusi ir su naujuoju vaikinu. Nikas niekaip negali patikėti, kad ji jau pamiršo jį. Juk jie išsiskyrė tik prieš tris savaites, dvi dienas ir dvidešimt tris valandas, o ji jau susitikinėja su kitu vaikinu. Trisa sudrumsčia ne tik Niko ramybę. Nejaukiai pasijunta ir Nora – ji nenori, kad Trisa galvotų, jog ji atėjo į koncertą be vaikino. Tad nieko keisto, kad Nikas su Nora ima ir pasinaudoja susiklosčiusia situacija bei vienas kitu – jie apsimeta pora. Tačiau Trisa matydama, kad Nikas „priklauso“ Norai, nusprendžia, kad nori jį susigrąžinti. Ji žino, kad dar turės progą šį vakarą pasirodyti – po Niko koncerto visi patraukia į kitos grupės koncertą. Tik ją dar reikia surasti. Prasideda ilga grupės „Where‘s Fluffy“ ir tikrosios meilės paieškų naktis skambant nuostabiam Niko ir Noros garso takeliui.

Tai puiki romantinė komedija, sušildysianti širdis šaltą rudens vakarą.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2946
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt