Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TERMINATORIUS: IŠSIGELBĖJIMAS (2009) 130 min.
Terminator Salvation
Veiksmo trileris T
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2009 06 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

JAV Respublikonų partijos delegatas Arnoldas Schwarzeneggeris iki 2011 m. sausio 3 d. vis dar sėdės Kalifornijos gubernatoriaus kėdėje, todėl komercinio kino industrijai reikia naujo Terminatoriaus. Kas juo taps pamatysite 2009 m. gegužės 22 d., kai viso pasaulio kino teatrus sudrebins nekantriai laukiama kultinio fantastinio veiksmo trilerio ketvirtoji dalis. Niekas nenuginčys, kad būtent Jameso Camerono režisuotas "Terminatorius" pavertė raumeningąjį austrų kilmės milžiną holivudinių standartų superžvaigžde. Bet jis pasirinko politinę veiklą ir paaukojo sukauptą aktoriaus patirtį. Prasideda nauja "Terminatoriaus" era jau be nenugalimojo Arnio.

Ketvirtasis filmas pateiks visiškai novatorišką žmonių ir robotų susirėmimo viziją, kuri niekuo nebus susijusi su ankstesnėmis Jameso Camerono ir Jonathano Mostow papasakotomis istorijomis. Visi prisimename, kaip Žemėje nusileido žudikiškais instinktais prifarširuotas bejausmis robotas su vieninteliu tikslu - pašalinti kūdikio besilaukiančią moterį Sarą Konor. Paslaptingoji korporacija "Skynet" teisingai nuspėjo, kad jos sūnus Džonas ateityje užaugs aršiausiu priešu ir drąsiausiu žmonijos vedliu. Tolimosios ateities niekšai mėgino dar du kartus sunaikinti principingąjį jaunuolį, bet technologiškai pagerinti terminatoriai (Robertas Patrickas ir Kristianna Loken) neįvykdė suplanuotos misijos.

Populiariųjų "Čarlio angelų" režisierius McG ryžosi svarbiausiam karjeros iššūkiui - vizualizuoti scenaristų Michaelo Ferriso ir Johno Brancato intriguojančio scenarijų, kuriam Holivudo studijos "Warner Bros." ir "Sony Pictures" suformavo įspūdingą 200 mln. JAV dolerių biudžetą.

Šį kartą atsidursime 2018 metų postapokaliptiniame pasaulyje, kai ant Žemės paviršiaus neegzistuos jokie miestai, o likusiems gyviems žmonėms nerūpės prezidentų rinkimai, finansinės krizės ir pramogos. Teismo dienos nepavyko išvengti. Absoliučiai viskas pradingo. Artėja bekompromisinis karas. Džonas Konoras prisiims likimo siųstą atsakomybę vesti rezistencinio pasipriešinimo grupuotę į lemtingąjį mūšį prieš "Skynet" štampuojamų terminatorių armiją. Tačiau jaunojo kovotojo nusiteikimą pradeda kvestionuoti paslaptingasis keistuolis Markusas Vraitas, kuris beveik neprisimena savo praeities ir žino tik tiek, kad neseniai kalėjime laukė mirties bausmės įvykdymo. Per trumpą laiką Džonui teks pasikliauti nuojauta ir nuspręsti, ar tikrai verta pasitikėti nepažįstamuoju pagalbininku, kuris gali būti specialiai atsiųstas iš ateities, kad suplanuotomis apgaulėmis sukeltų dar siaubingesnę sumaištį. Džonas su Markusu leisis į pavojingą odisėją, kurios tikslas prasibrauti į milžiniškos korporacijos "Skynet" valdymo centrą. Ten vyrai išsiaiškins kraupią paslaptį apie planuojamą visos žmonijos sunaikinimą.

Bebaimį kovotoją Džoną Konorą įkūnys įsimintinų kino hitų "Betmenas: pradžia", "Prestižas", "Mašinistas" ir "Tamsos riteris" žvaigždūnas Christianas Bale'as. Jo pasiaukojančios žmonos ir ištikimiausios pagalbininkės Keitės Konor vaidmenį atliks režisieriaus Rono Howardo dukra Bryce Dallas Howard, kurios talentu jau galėjome įsitikinti Larso von Triero dramoje "Manderlis", Samo Raimi komiksiniame veiksmo trileryje "Žmogus-voras 3", M.Nighto Shyamalano filmuose "Kaimas" ir "Mergina vandenyje". Puikiai užsirekomendavęs rusų kilmės jaunas aktorius Antonas Yelchinas ("Alfa gauja") pavirs narsiu paaugliu kareiviu Kailu Rysu, t.y. tuo pačiu herojumi, kuris pirmajame "Terminatoriuje" buvo pasiųstas į dabartinius laikus, kad apsaugotų Sarą Konor ir taptų jos sūnaus Džono tėvu (jį įkūnyjo žymiai vyresnis Michaelas Biehnas). Labiausiai intriguojantį vaidmenį gavo Samas Worthingtonas, kurį režisieriui McG rekomendavo pats "Terminatoriaus" sumanytojas ir krikštatėvis Jamesas Cameronas. Ne mažiau įdomus ir didžiausiomis paslaptimis apipintas atrodo britų aktorės Helenos Bonham Carter ("Beždžionių planeta", "Mano gyvenimo žuvis", "Svynis Todas") "labai blogos moters" vaidmuo.

2009 metų gegužės 22 d. legendinis "Terminatorius" sugrįžta ketvirtą kartą. Šis sugrįžimas kartu bus pačiame filmavimo įkarštyje išėjusio Amžinybėn šviesios atminties specialiųjų efektų guru, makijažo maestro ir 4 "Oskarų" savininko Stano Winstono ("Grobuonis", "Juros periodo parkas", "Terminatorius", "Svetimas", "Vyrai juodais drabužiais") gulbės giesmė.

terminator  2009-06-21 23:33:28 

Buvau beveik tikras kad Camerono neperspjaus. taip ir atsitiko. Vienintelis beveik pavykes dalykas tai siuzetas, tik jis nublunka pries tuos visus nedadarymus ir pan...


Joe  2009-06-19 08:38:47 

Maniau, kad tai bus eilinis tęsinys, bet tai ką pamačiau pasirodė visai priešingai: daug veiksmo, geri efektai, filmuota iš nedradicinių kampų ir siužetas visai įdomus, jei nekreip dėmesio į daug smulkių nelogiškumų. 8


Mindaugas  2009-06-12 22:06:19 

Blogiausiai šiais metais mano matytas filmas. Šūdų šūdas. Siužeto vingiai, tai išvis apgailėtini. Filmą dažiūrėjau iki galo tik dėl draugų, šiaip jau po 30 minučių būčiau išėjęs iš kino salės.


Andrius  2009-06-12 21:14:09 

Tiek daug triuksmo sukeles terminatoriaus grizimas is tikruju nieko idomaus ir neparode. Ech tas reklmanimis biznis :)


Micius  2009-06-12 10:34:15 

Filmas pilnas klišių, spec. efektai neatperka scenarijaus spragų. Esu 1 ir 2 dalies fanas, tačiau ši kaip ir 3 nekabina. Filmas padarytas tam, kad išluptų pinigus, tačiau nėra įdėta širdies.


JBT  2009-06-12 09:59:29 

Na manau cia silpniausia dalis is visu terminatoriu, nes kaip jau kazkas rase, nieko joje naujo. Ir seip, kazkokia vaidyba bisky triznavota. Bet fantastikos megejai, privalo paziuret. Ir Svarco aisku truko :)


JBT  2009-06-12 09:58:15 

e, asilai, cia fantastikos filmas, jei ka. fizikos desniai matai jiem nepatiko. Bet kuris veiksmo filmas nelabai derinasi su fizika, taip kad nematau reikalo cia pi$^^etis prie smulkmenu.


zuikis  2009-06-11 15:22:14 

žemesnio lygio filmas gali būti nebent apie vergę izaurą, gerai kad nors veltui pažiūrejau, pinigu nors negaila


M  2009-06-09 22:40:30 

Superinis filmas. Puikus siuzetas ir vaizdo efektai, tik nepatariu eit i kinoteatra jei nematet pirmuju daliu - pirmiausia paziurekit jas nes kitaip ne viska suprasit!


Tomas  2009-06-08 15:00:31 

Jei filmas kam nors nepatiko ar patiko tai nereiskia kad jis yra niekam tikes ar labai geras. Nepamirskite tai tik JUSU nuomone ir nereiskia kad ji yra teisinga ar neteisinga. Zmones vertina skirtingai, prasau nepamirskite sito.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 27674
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt