Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MOTERYS (2008) 114 min.
The Women
Komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 01 02

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Klausimas - kas bus, jei sudėtume nuostabių aktorių komandą, vadovaujamą Meg Ryan, puikiai  pažįstančią moterų pasaulį režisierę ir klasikinį pasakojimą apie 4 drauges?

Atsakymas paprastas - filmas „Moterys“! Smagi, spinduliuojanti komedija apie prieštaringą moterų mąstymą bei moteriškos draugystę.

Filmo ašis - Merė Heins (Meg Ryan) istorija. Šiuolaikinė moteris susiduria su sena kaip Žemė problema – vyro neištikimybe...

Merė gyvena gražiame name su vyru, klestinčiu verslininku, ir jų 11-mete dukra. Merė nuolat užimta – sodina gėles savo sode, dalyvauja daugybės komitetų veikloje, taip pat dirba drabužių dizainere tėvo kompanijoje. 

Ji visuomet gali pasikliauti savo draugėmis: stiliste Silvija (Anette Bening) – madingo žurnalo redaktore, diktuojančia Niujorkui naujausias pasaulio madas ir skonius, nepaprastai sąmojinga ir vedybiniai saitais nesupančiota moterimi; nuolatos besilaukiančia Ede (Debra Messing), kuri yra ne tik vis didėjančio savo vaikų būrio mama, bet ir motiniškai besirūpinanti savo draugėmis; bei stilinga ir ekscentriška rašytoja Aleks (Jada Pinkett Smith), apdovanota talentu žmonėms į akis rėžti tai, ko jie mažiausiai norėtų išgirsti. 

Viskas prasideda kai Merės vyras užmezga romaną su gražiąja kepalų pardavėja Kristal (Eva Mendes). Silvija apie tai sužino pirmoji ir blaškosi abejonėse, sakyti tai Merei, ar ne... Įvykiai pakrypsta visiškai nenumatyta linkme...

Filmas „Moterys“ pastatytas pagal to paties pavadinimo amerikiečių rašytojos Clare Boothe Luce knygą.  1939 metais buvo išleistas ir to paties pavadinimo filmas. 2008 metų filmes, kaip ir jo prieš 70 metų filmuotame pirmtake,  nėra nei vieno vyriško vaidmens – jame vaidina vien moterys. Nors, sklinda gandai, kad filme pasirodantys kūdikiai visgi vyriškos lyties...

LEYLA  2009-01-09 11:51:16 

per wisa filma nebuwo nei wieno wyro. nei siuzete nei siaip bendram waizde :) bet ne tame filmo blogybe. neisiwaizduoju ko tai butu werta jei ne geru aktoriu komanda :) kine ziuret tkr newerta.


HM  2009-01-02 11:34:54 

o negi nebuvo vyru? tai kur tas laimingas/nelaimingas sutuoktinis?


  2008-12-28 15:23:40 

nesamoneFilmo aprašymas aplankytas kartų: 9559
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt