Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KELIONĖ Į MĖNULĮ (2008) 84 min.
Fly Me to the Moon
Animacinis 3D nuotykių filmas A
Belgija
Premjera Lietuvoje: 2009 01 23
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kelionė į Mėnulį trimatėje erdvėje

1969-ieji. Visas pasaulis su jauduliu stebi pasiruošimą istoriniam įvykiui: skrydžiui į Mėnulį, kurio metu žmogaus koja pirmą kartą palies Žemės palydovo paviršių. Ir ne tik žmonės. Šį istorinį įvykį ne mažiau įdėmiai stebi ir... musės. Na, bent jau trys paaugliško amžiaus sulaukę „musiukai“: Natas, IQ ir Skuteris.

Suaudrinti savo svajonių ir dar paskatinti musės-senelio pasakojamų istorijų, trijulė sugalvoja slaptą planą, kaip patekti į „Apollo-11“ – raketą, kuri skries į Mėnulį. Nieko nedelsdami, ima vykdyti savo planą ir prasibrauna į raketą. Kuomet juos pastebi ir identifikuoja kaip „neatpažintus objektus“, raketa jau atsiplėšusi nuo Žemės skrieja Mėnulio link.

Laivo kompiuteris izoliuoja tris „neatpažintus objektus“ viename raketos skyriuje, kad šie netrukdytų kruopščiai suplanuotai kelionei. Tačiau sugedus elektrinei durų sistemai, Natui, IQ ir Skuteriui pavyksta ištrūkti.

Kartu su Neilu Armstrongu žengę istorinį žingsnį ant Mėnulio paviršiaus, musiukai įsirašo į istoriją. Tačiau nuotykiai čia tik prasideda...

Mūsų šalies kino teatruose „Kelionė į Mėnulį“ bus dubliuota lietuviškai ir žiūrima su specialiais 3D akiniais. Pasiruoškite magiškiems pojūčiams!


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4089
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt