Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VYRIŠKAS AUKLĖJIMAS (2008) 99 min.
Role models
Komedija T
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2009 02 27
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Auklėti – sunkus darbas. Ypač, kai auklėjimo reikėtų dar ir pačiam.

Du labai laisvai į gyvenimą žiūrintys draugeliai – neatsakingi ir nesubrendę energetinio gėrimo pardavėjai – dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių labai aiškiai suvokia, kad mėnuo kalėjime gali būti šimtą kartų geriau nei 150 valandų viešųjų darbų, kuriuos reikia atlikti, dalyvaujant „vyresniojo brolio“ programoje.

Mokyklą seniausiai užmiršę, tačiau subręsti niekaip negalintys Vyleris (jį vaidina Seannas Williamas Scottas) ir Denis (akt. Paulas Ruddas), prisigėrę savo pardavinėjamo energetinio gėrimo „Minotauras“, sudaužo kompanijos, kuriai dirba, sunkvežimį. Už tai vaikinai gali mėnesiui patekti už grotų, tačiau teisėjas pasitaiko gailestingas ir užuot pasodinęs juos į cypę, nusprendžia, kad bausmę jie gali atlikti, globodami du prie visuomenės nepritampančius paauglius. Tokia veikla, teisėjo nuomone, padės ir patiems nuteistiesiems.

Tačiau teisėjas labai greitai pasirodo besąs vienintelis, kuris taip galvoja. Neseniai savo merginos paliktas nesubrendėlis Denis savo globotiniui Ogiui (akt. Christopheris Mintzas-Plasse) vietoje gyvenimiškų patarimų gali pažerti tik sarkazmo; o vaikiškumo pats niekaip neatsikratantis Vyleris kažin ar gali būti tinkamu pavyzdžiu Roniui, turinčiam išmokti gerbti savo tėvus.

Tai, kad teisėjo sprendimas yra, švelniai tariant, ne itin vykęs, labai greitai supranta visi keturi pagrindiniai istorijos veikėjai.

Tačiau kai paauglių globos centro direktorė abiems į viešuosius darbus įkinkytiems draugeliams iškelia ultimatumą, šauniajai ketveriukei nelieka nieko kito, kaip tik pabandyti surasti bendrą kalbą.

DO  2009-03-12 12:17:03 

Komedija sio filmo tikrai nepavindziau, kazkoks nevykes bandymas kazka parodyti.


  2009-03-05 13:43:03 

paziurejau puse filmo, neprajuokino nei karto , tad isejau. tokius filmus po keliu metu rodo per visokius tv3 ir lnk savaitgaliais 11 ar 12 val. dienos.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13201
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt