Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SUKTI REIKALIUKAI (2009) 125 min.
Duplicity
Trileris T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 03 20
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pergudrauk. Pašnipinėk. Perprask. Perspjauk.

Audringa bendra praeitimi galintys pasigirti du aukščiausio lygio šnipai Rėjus ir Kler (juos vaidina Clive Owen ir Julia Roberts) bando gyventi ramų gyvenimą. Atskirai. Tačiau reputacija – toks dalykas, nuo kurio lengvai nepabėgsi.

Praeitis juos pasiveja. Pirmiausia – ne romantikos, o darbo prasme. Kler ir Rėjus nusamdomi šnipinėti stambią kompaniją, kurios verslas, švelniai tariant, turi tamsių dėmių.

Jau dirbdami atskirai abu užsitarnavo išskirtinę pagarbą, tad kokias aukštumas gali pasiekti jų abiejų komanda? O kartu leidžiant didžiąją paros dalį, galbūt pamažu įsižiebs ir išblėsę aistros žarijos?..

Jau užsitarnavęs puikią reputaciją kaip scenaristas (parašė scenarijus visoms trims „Borno“ dalims, „Armagedonui“ ir „Maiklo Kleitono sukurtai tiesai“, kurią pats ir režisavo), Tony Gilroy ir „Suktuose reikaliukuose“ atlieka du vaidmenis: jis ir scenaristas, ir režisierius. Kaip pagrindinė aktorių pora šiame filme jo valia vėl susitiko juostoje „Arčiau“ labai artimai susipažinę Clive Owen ir Julia Roberts.

FUKAKA  2009-03-24 00:54:55 

Kaip tokiam lengvo turinio filmui, labai trūko veiksmo. Kažkaip pasirodė ilgas ir nelabai įdomus šis filmas.


LEYLA  2009-03-23 20:48:01 

prastas filmas :)) tipo aktoriai surinkti geri, bet idejau jau nuwalkiota, pabaiga irgi gal ir nera tradicine bet ji wisiskai neimponuojanti:) senai toky prasta filma maciau, net neturiu ka gero apie jy pasakyti :D turbut i jy werta eiti jei esate didelis julios roberts gerbejas :)


RENATAS  2009-03-20 17:13:52 

Ideja nebloga, bet scenarijus nuobodokas. Noreta sukelti intriga pigiais triukais, kaip dazni grizimai i praeiti, tai 2 metai, tai 18 men, tai 2 men ... Realiai sita filma susigundziau ziureti tik del to, kad buvo Roberts pavarde.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13644
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt