Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
INTERNATIONAL (2009) 118 min.
The International
Drama / Trileris T
Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2009 03 06
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Interpolo agentas Luisas Selindžeris (akt. Clive Owen) ir Manheteno apygardos prokuroro pavaduotoja Eleonora Vitman (akt. Naomi Wats) pasiryžę atskleisti vieno stambiausių ir galingiausių pasaulio bankų nešvarius darbelius. Sekdami banko veiklos pėdsakais, Luisas ir Eleonora priversti lakstyti po visą pasaulį – Berlynas, Milanas, Niujorkas, Stambulas. Žingsnis po žingsnio jie vis daugiau sužino apie tamsiąją banko veiklos pusę: pinigų plovimą, prekybą ginklais ir vyriausybių destabilizavimą.

Tačiau šiose lenktynėse ant kortos pastatytos ne tik milžiniškos sumos, bet ir Luiso bei Eleonoros gyvybės. Banko nesustabdys niekas – jiems nesvarbios net žmonių gyvybės – juk didžiausią pelną duoda mirties verslai: terorizmas ir karas.

„International“ – naujas režisieriaus Tom Tykwer, sukūrusio tokius puikius filmus kaip „Kvepalai: vieno žudiko istorija“, „Bėk, Lola, bėk“ ir „Princesė ir karžygys“, trileris, kuriame pasakojama apie tarptautiniu mastu užmestą finansinės konspiracijos tinklą.

TUSIS  2009-04-15 20:46:46 

Visiskai nieko gero, i kino teatra tikrai nesiulau eiti, nors ir per pc nelabai patarciau ziuret, tik laika sugaisit...


UGNĖ  2009-03-15 22:36:25 

Aktualios idėjos, jų perteikimui pasitelktos įspūdingos erdvės. Reaguojant į komentarą, kad neaišku, kas ir kodėl šaudosi, tai čia ir esmė, kad naivus pasišaudimas ne visada viską gali išaiškinti. Puikus kūrybinės grupės darbas, kur vertinga kiekviena filmo akimirka.


DO  2009-03-12 12:14:25 

Gan nuobodokas, nesupranti kas su kuo ir kodel saudosi :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14712
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt