Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KELIONĖ Į RAGANŲ KALNĄ (2009) 98 min.
Race to Witch Mountain
Nuotykių komedija A
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 04 17
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Beprotiški nuotykiai kvapą gniaužiančiose lenktynėse dėl Žemės likimo

Specialiųjų efektų kupinas nuotykių filmas visai šeimai pasakoja apie du paprastus vaikus Sarą (ją vaidina pagrindinė „Tilto į Terabitiją“ aktorė AnnaSophia Robb) ir Tonį (akt. Alexanderis Ludwigas). Tiesa, brolis ir sesuo paprasti tik iš pirmo žvilgsnio. Labai greitai paaiškėja, kad jie turi ypatingų, paranormalių galių. Negana to – nors tai greitai ir nepaaiškėja – jie iš tikrųjų yra užsimaskavę ateiviai.

Tačiau paprastas Las Vegaso taksi vairuotojas Džekas (akt. Dwayne‘as Johnsonas-Uola) apie vaikus, kuomet jie įgriūva į jo automobilį, nežino nieko. Tiesa, netrukus supranta, kad jo keleiviai – ypatingi.

Žodis po žodžio, sutapimas po sutapimo ir trijulė, pakeliui prie jų prisijungus ir ateivių specialistei Aleks (akt. Carla Gugino) įsukama į nuotykių verpetą. Nuotykių, kurie juos veda link kalno Nevados valstijoje, jau seniai traukiančio tiek mistikos mylėtojų, tiek paranormalių reiškinių tyrinėtojų dėmesį. Raganų kalno.

Keturiems herojams stengiantis nusigauti iki Raganų kalno, juos medžioja ne tik vaikų-ateivių galiomis tikėdamiesi pasinaudoti Vyriausybės agentai ir nusikaltėliai, bet ir tarpgalaktiniai smogikai. Jų tikslas – užkariauti žemę. O tai bus galima padaryti tik tuomet, jei pavyks sutrukdyti broliui su seseria susitaisyti kosminį laivą, kuris guli būtent Raganų kalne...

ALEXXXXX  2009-05-09 13:31:47 

LAIKO GAIŠIMAS ŠIS FILMAS


ZIUROVAS  2009-04-27 10:20:54 

filmas vaikams ir paaugliams. tipiska amerikietiska kino pramoga: coca-cola ir sintetiniai spragesiai, na, gal dar mc'donald'as kitoje, trecioje rankoje(daugiau asociaciju su niekuo sis filmas nesukelia). Filmo stiprioji vieta, tai puikus ateiviu vaidmenims parinkti berniukas ir mergaite. sie personazai buvo patys graziausi ir gana itikinamai suvaidine savo vaidmenis (neisivaizduoju tik kaip totaliai politkorektiskoje amerikoje "ateiviams" dave baltuju isvaizda; dabar taip populiarus salia baltaodzio visada prideti ir juodaodi).na o visa kita..yra keletas neblogu spec.efektu, kai kas matyta is "ropocop'o", "predator" filmu; zodziu filmas gana naivus ir kiek per lekstas ir per mazai spalvingas (be reikiamo kiekio spec.efektu). logikos cia ieskoti nereikia ;-)


ASAS  2009-04-26 19:09:06 

Pritariu, labai nelogiškas, kvailas, pigus ir neįdomus fimas. Nepatariu žiurėti nei vienai amžiaus grupei.


LEYLA  2009-04-19 22:24:29 

lb prastas filmas. rekomenduoju tik an pc paziuret :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12396
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt