Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASKUTINIS ŠANSAS ĮSIMYLĖTI (2008) 92 min.
Last Chance Harvey
Romantinė komedija T
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Harvis Šainas (akt. Dustin Hoffman) kadaise buvo daug žadantis džiazo atlikėjas, tačiau likimas jam pamėtėjo tik reklaminės muzikos kompozitoriaus darbą vienoje iš Manheteno reklamos agentūroje.  Harvis puikiai išmano savo darbą ir nesunkiai nuspėja klientų lūkesčius, tačiau jo paties nuomone tai, ką jis kuria, nėra muzika.

Harvis jaučiasi nuvargęs nuo darbo, kuris nemielas jo širdžiai. Beje, Harvio bosas (akt. Richard Schiff) taip pat nėra labai patenkintas paskutiniuoju jo kūriniu, tad pasiūlo pavaldiniui ilgiau paviešėti Anglijoje, kur jis ruošiasi vykti į dukters vestuves. Tačiau Harvis nė nenori apie tai girdėti - artimu metu laukia susitikimas su senu ištikimu klientu, tad kompozitorius ruošiasi grįžti iš karto po dukters vestuvių.

Harvį, atvykusį į Angliją, dar oro uoste su klausimais užpuola interviuotoja Keitė (akt. Emma Thompson). Tačiau Harvis išsekęs po varginančio ir nevykusio skrydžio ir jų pokalbis baigiasi gan nemaloniai - Harvis nuleidžia garą ant nieko dėtos moters.

Anglija - o ir ištekėti besiruošianti dukra (akt. Liane Balaban) - Harvį pasitinka ne itin maloniai: jis vienintelis iš vestuvių svečių apgyvendintas viešbutyje, dukra visai netrokšta, kad tikrasis tėvas lydėtų ją prie altoriaus, o vestuvių repeticijoje Harvis pasijunta tarsi balta varna - jis vienintelis išsipustęs svečių tarpe. Lyg to dar būtų negana, pasirodo, jog nuo jo šventinio kostiumo dar nenukirptas apsauginis magnetukas, kuris ima cypti visai nelaiku ir nevietoje...

Nenuostabu, jog Harvis laukia nesulaukia, kada vėl sės į lėktuvą ir grįš į Niujorką ir - nors ne mielą, tačiau pažįstamą ir staigmenomis nestebinantį - darbą. Taigi Harvis nusprendžia nedalyvauti vestuvių ceremonijoje (jo vis tiek niekas nepasiges) ir, suvertęs kaltę svarbiam verslo susitikimui, lekia į oro uostą. Tačiau, deja, likimo pirštui pamojus Harvis pavėluoja į reisą, o paskambinęs bosui, sužino, jog yra atleistas.

Kas belieka vyriškiui, kurį pavarė tikroji dukra, atleido iš darbo ir dar jis pavėlavo į lėktuvą?.. Harvis atsisėda oro uosto bare ir ima vieną po kitos tuštinti viskio taures. Be Harvio šiame bare yra dar viena lankytoja- Keitė, ta pati interviuotoja, kurią Harvis grubiai pavarė tik atvykęs į Angliją. Tarp Harvio ir Keitės užsimezga pokalbis. Tiesa, jis prasideda taip, kaip ir baigėsi jų ankstesnysis susidūrimas - nemandagiai ir grubiai, tačiau pamažu ledai ištirpsta ir Harvis su Keite pajunta, jog jų ateityje laukia dar daug nepaprastų akimirkų...

„Paskutinis šansas įsimylėti" - jaukus ir jautrus pasakojimas apie ne pirmos jaunystės žmonių meilę, apie antrą šansą pradėti gyvenimą iš naujo. Nuostabi pavasarinė meilės istorija visiems  - net tiems, į kurių duris jau beldžiasi gvenimo ruduo.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4054
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt