Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PREKYBOS CENTRO KIETUOLIS (2009) 91 min.
Paul Blart: Mall Cop
Nuotykių komedija N-7
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 03 27
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Polas Blartas (akt. Kevin James) - švelnus ir pareigingas vienišas tėtis, kuriam auginti vienturtę dukrą padeda mama. Viename Niū Džersio prekybos centre jis dirba apsaugos darbuotoju. Polas labai rimtai žiūri į prekybos centro apsauginio darbą, nors daugeliui jo atsidavimas kelia juoką. Didžioji Polo svajonė - tapti tikru policininku. Koks kareivis nesvajoja tapti generolu? Jis jau ne vienerius metus bando įstoti į policijos gretas, bet kas nors vis sutrukdo įgyvendinti svajonę. Dažniausiai tai aišku būna per didelis svoris ir hipoglikemijos priepuoliai.

Tačiau vieną dieną Polas sulaukia savo didžiosios progos. Prekybos centrą užgrobia organizuotų nusikaltėlių gauja ir paima įkaitas prekybos centro lankytojus. Tarp įkaitų atsiduria ir jo dukrelė Maja (akt. Raini Rodriguez) ir simpatija Eimė (akt. Jayma Mays), tad Polas atsisako palikti tarnybos postą - visgi jis šioks toks teisėtvarkos pareigūnas ir jam pareiga neleidžia palikti civilius nelaimėje.

Nors tiesą pasakius viskas buvo truputį kitaip... Išvakarėse Polas padaugino (na, suprantate...), o ryte jį kankina siaubingos pagirios. Tad nesveikuojantis prekybos centro apsauginis leidžia sau šiek tiek atsipalaiduoti ir įsitraukia į video žaidimus. Jis net nepastebi, kas vyksta prekybos centre ir tik per atsitiktinumą atsiduria spąstuose - uždarytas apsiaustame prekybos centre, tačiau nepastebėtas nusikaltėlių.

Netrukus į įvykio vietą atskuba miesto policija ir prasideda prekybos centro apsiaustis. Polas tampa policijos akimis bei ausimis, tačiau jis tuo nepasitenkina. Policijos nepripažintas apsauginis daugelį metų svajojo parodyti ir įrodyti ką sugeba, tad Polas nusprendžia pats išgelbėti įkaitus ir nukenksminti nusikaltėlius. Į trasą išeiną Apsauginatorius. Vargas tiems, kas pasipainios jo kelyje!..

„Prekybos centro kietuolis" - nuotaikinga komedija, skirta visai šeimai. Čia nebus kliše tapusio humoro apie „aną galą", o jūsų ausų neužgrius lavina keiksmažodžių, tačiau apkūnus prekybos centro apsauginis pasirūpins, kad smagiai praleistumėte laiką ir jums nenutiktų nieko blogo.

MACD  2009-05-23 20:45:37 

Nieko ypatingo... Vieną kartą pamatyt gal ir verta, ir tai tik namie.


GAB  2009-05-05 19:45:55 

Kas liecia sio ar visu kitu Lietuvoje rodomu filmu pavadinimus, tai netikslus pazodiniai vertimai yra ne todel, kad neva mes Lietuvoj gyvenantys lietuviai esam nemoksos palyginus su intelektualais visoj Britanijoj ar Amerikoj, o del to, kad tai dalis marketingo. Naturalu, kad pavadinimas turi sudominti. Juk jei filmas vadinintusi "Namas", "Medis" ar pan. didelio susidomejimo visuomenei is perskaityto zodzio tikrai nesukeltu..


SIMONA  2009-05-05 00:20:33 

Laimėjau pakvietimus, tai teko nueiti, bet žinokit nepasigailėjau praleidusi 1,5 val žiūrint šį filmą. Jokių blogų atsiliepimų, nes tikrai gera ir didelė juoko dozė per tą laiką.. Nieko nešvankaus ir pan. man patiko, siūliau ir Jums pasižiūrėti ;)


PADAS  2009-04-07 18:42:47 

totali nesamone. pokstai verkti norisi.filmas skirtas turbut parduotuviu apsaugos darbuotojams .ju intelektas tai turbut suprastu :)(juokauju)p.s.apsaugos darbuotojas su negalia is kurio visi juokiasi


AJ  2009-03-27 18:47:55 

totalus slamstas, praktiskai jokio siuzeto, veiksmas vyksta parduotuvej, storulis gaudo nusikaltelius, butina nenueiti.


IEVA  2009-03-26 22:41:32 

Tik pasiteiravimas : Kodel jus cop - isverciate i keistuoli ????? JUk filmas paprasciusiai,lengviausiais angliskais zodziais parasytas.. Prekybos centro policininkas ..my god.. Suprantu - Lietuva..Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13775
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt