Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TARP DVIEJŲ MYLIMŲJŲ (2008) 110 min.
Two Lovers
Romantinė drama T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2009 10 02
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Leonardas (akt. Joaquin Phoenix) – patrauklus jaunas fotografas, tačiau jį kankina depresija. Jo mergina paliko jį į šipulius sudaužiusi širdį. Norėdamas kaip nors pabėgti nuo širdies skausmo, Leonardas kuriam laikui grįžta į tėvų namus. Nors jis daug žadantis fotografas, tačiau šiuo metu puse dienos dirba tėvo cheminėje drabužių valykloje. Neįtemptas darbas – būtent to dabar reikia liūdinčiam Leonardui.

Susirūpinę dvasine sūnaus būkle, Leonardo tėvai (akt. Isabella Rossellini ir Moni Mishonov) nusprendžia, kad jau pats laikas sūnui pradėti bendrauti su žmonėmis, o ypač merginomis. Ilgai nelaukę jie surengia didelius šeimyninius pietus ir pakviečia į juos artimus draugus bei jų dukterį Sandrą (akt. Vinessa Shaw). Partija Leonardui prinkta labai rūpestingai – Sandros tėvai ne tik artimi jo tėvų draugai, bet ir verslo partneriai. Tėvų planas pavyksta: Leonardui krenta į akį miela ir rūpestinga mergina. Taigi jis nusprendžia pakviesti Sandrą į pasimatymą.

Tačiau vieną vėlyvą naktį per savo miegamojo langą Leonardas pastebi šviesas kaimyniniuose apartamentuose – juose apsigyveno žavinga nepažįstamoji (akt. Gwyneth Paltrow). Netrukus Leonardas susipažįsta su naująja gyventoja. Tai Mišelė – egzotiška ir paslaptinga mergina. Ji akimirksniu patraukia Leonardo dėmesį ir jis – nors jau susitikinėja su Sandra – ima rėžti sparną ir apie naująją kaimynę. Mišelė taip pat parodo susidomėjimą Leonardu, tačiau kažkas nuolatos neduoda jai (ir jam) ramybės... Galiausia pasirodo, jog Mišelė įsipainiojusi į nevykusį romaną su vedusiu vyriškiu, kuris nuolatos emociškai kankina merginą.

Leonardas nė pats nepajunta, kaip įsivelia į meilės trikampį. Vienoje pusėje jo laukia jaukus ir mylintis rūpestingosios Sandros glėbys, kuriame jis gali pamiršti visos gyvenimo vargus, o kitoje – Mišelė, aistringa ir patraukli moteris, kaitinanti jo vaizduotę, tačiau tuo pačiu metu ir kankinanti jį. O Leonardas blaškosi tarp jų niekaip negalėdamas išsirinkti. Jis neturi jėgų atsisakyti nė vienos iš jų. Galima dar viena išeitis – pamiršti abi merginas. Tačiau širdies gilumoje Leonardas jaučia, kad tai gali turėti katastrofiškas pasekmes: jis vėl atsidurs, kur neseniai buvo – depresijos ir nevilties gniaužtuose.

Kanų festivalio favoritas „Mylimosios“ – tai dar viena puikaus režisieriaus James Gray („Mes valdome naktį“, „Jardai“) drama, pasakojanti apie žmones, ieškančius išsigelbėjimo meilėje, tačiau vis praleidžiančius pro akis atsakymą į tą svarbiausiąjį klausimą: kas išties yra meilė?

Julius Osokinas  2009-11-10 15:33:25 įvertino 

Keista, kad kino teatruose tik dabar rodomas šis filmas, kadangi aš jį jau mačiau prieš gerą pusmetį. Deja, ne visi liks juo sužavėti: vyrauja depresinė nuotaika, yra nepaaiškinamų ir labai keistų scenų, tačiau pats filmas neblogas.


opas  2009-10-15 17:11:16 

Visiems primygtinai rekomenduoju neiti :) ... lb depresinis filmas, net neatpazinau J.Phoenix'o - visur emocinga vaidindavo, o cia kaip skuduras :P Geriau "Mes valdome nakti" paziu.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12049
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt