Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MERGIŠIAUS PRAEITIES VAIDUOKLIAI (2009) 100 min.
The Ghosts of Girlfriends Past
Romantinė komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 05 29
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

NEGALI NUOLAT BĖGTI NUO SAVO PRAEITIES

Garsenybių fotografas Kolinas Medas (Matthew McConaughey) yra tipiškas pleibojus: žavus, pasitikintis savimi, patinkantis moterims. Labiausiai dievina laisvę, pramogas ir trumpalaikius meilės nuotykius.

Atrodytų - nieko nebetrūksta. Bet tikroji meilė Kolino dar neaplankė. Užkietėjęs viengungis ja ir netiki – iki šiol visada vengė rimtesnių jausmų.

Viskas pasikeičia, kai per jaunesniojo brolio vestuves vaikiną aplanko jo paliktų mylimųjų vaiduokliai, kurie nugabena Koliną į audringą odisėją po žlugusius santykius praeityje. Kažkokiu neįtikėtinu būdu Kolinas sugeba regėti savo buvusiųjų praeitį, dabartį ir ateitį.

Buvusių meilužių praeities šešėliai bando išsiaiškinti, ar dar yra vilčių, kad nepataisomas mergišius surimtės ir suras tikrąją meilę. Negi jis beviltiškai žlugęs?

Netikėtai Kolinas suvokia, kad įsimylėjo geriausią nuotakos draugę – merginą iš vaikystės laikų. Ją norėtų susigrąžinti...

„Mergišiaus praeities vaiduokliai“ - siautulingai smagi kelionė prisiminimų labirintais, kurie aukštyn kojom apverčia pagrindinio herojaus pasaulį.

Andrius  2009-06-09 10:35:39 

Filmas is tiesu paprastas kaip 3 kapeikos. Jokiu naujoviu...


Nesamone  2009-06-08 16:51:22 

Visiskai bukas filmas su iki gyvo kaulo igrysusiu siuzetu. Tokie puikus aktoriai nuvyle savo pasirinkimu vaidinti tokiame nieko nevertame filme.


as  2009-05-28 20:54:34 

siaip as tikejausi daugiau is sio filmo, bet siaip lengvas toks atsipalaiduot padedaFilmo aprašymas aplankytas kartų: 15976
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt