Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RAUDONOJI UOLA (2008) 150 min.
Chi bi  (Red Cliff)
Nuotykių veiksmo drama
Kinija

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Veiksmo filmų didmeistris Johnas Woo, kino olimpe savo vardą įamžinęs tokiomis juostomis, kaip kaip „Bėgantis taikinys”, „Dviveidis”, „Kalbantys vėjyje” ir daugeliu kitų, grįžo prie savo rytietiškų šaknų. Režisierius pasinėrė į senovės Kinijos karinės istorijos peripetijas, atskleisdamas jas žiūrovams įspūdingame istoriniame trileryje „Raudonoji uola”.

Filmas nukelia į 208-uosius po Kristaus ir vaizduoja paskutines Hanų dinastijos dienas. Įtakingas valdininkas Coa Cao įtikina imperatorių paskelbti karą Xu karalystėms vakaruose ir Wu rytuose. Pastarųjų karvedžiai, siekdami apsisaugoti nuo milžiniškos armijos, suvienija jėgas ir pradeda bekompromisę kovą, kurios kulminacija – mūšiai prie Raudonosios uolos.

Juosta susukta pagal visas J. Woo stiliaus taisykles – aštri siužeto dinamika, daugiaplaniai vaizdai, kraują stingdančioas kovų scenos, geriausių Kinijos aktorių vaidyba – visa tai įtraukia nuo pirmųjų minučių. Filmas, kurio biudžetas siekė net 80 mln JAV dolerių, buvo nominuotas pagrindiniams prizams Azijos filmų apdovanojimuose, tarp jų už geriausią režisūrą bei geriausius vaizdo efektus, o filme vaidinęs Jun Hu kino festivalyje „Golden Horse” buvo nominuotas kaip geriausias antrojo plano aktorius. „Raudonąją uolą” palankiai įvertino ir žiūrovai – Kinijos kino teatrų salėse juostai per pirmąjį rodymo savaitgalį surinko rekordinę 16 mln. JAV dolerių sumą.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1685
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt