Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
REIČEL IŠTEKA (2008) 113 min.
Rachel Getting Married
Romantinė drama
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Romantinių komedijų šleifą nusitraukusi A. Hathaway įkūnija ekscentrišką egoistę, kuri liguistai „draugauja“ su alkoholiu ir narkotikais. Nenuorama Kym sugeba sujaukti sesers Reičel vestuves ir nubraukia dulkes nuo skausmingų šeimos prisiminimų. Pagal nepriekaištingai paruoštą scenarijų į šventę susirinkę svečiai nežinojo, kada operatorius D. Quinnas nukreips į juos kamerą. O režisierius sąmoningai atsisakė repeticijų ir skatino aktorius improvizuoti, kad jie natūraliai išsisuktų iš provokuojamų situacijų, kurias sugalvojo debiutinį scenarijų parašiusi J. Lumet. Autentišką filmo nuotaiką sustiprina įvairių kraštų muzikantai.

"Oskaro" laureatas Jonathanas Demme (65) grįžo į vaidybinį kiną po 4 metų pertraukos, kurią buvo paskyręs muzikinės ir politinės dokumentikos aistrai. Režisierius, scenaristas ir prodiuseris 2008 m. vadovavo San Sebastijano kino festivalio žiuri.

KINOMANJAKAS  2009-03-22 09:32:59 

Jei nori ziureti filma, kuris itikins, kad tavo seima nera jau tokia bloga - rinkis sita. Jei nori keikti visa filma ir gailetis, kad ji ziurejai - tada rinkis sita. Jei nori pats kovoti su depresija ir bandyti nusižudyti - rinkis sita filma.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3186
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt