Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PAGROBIMAS (2008) 93 min.
Taken
Veiksmo trileris T

Premjera Lietuvoje: 2009 04 24
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Scenaristas: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Septyniolikmetė Kim (akt. Magie Grace) gyvena Kalifornijoje su mama (akt. Famke Janssen) ir patėviu Stiuartu (akt. Xander Berkeley). Paauglė gyvena prabangoje ir pritekliuje - jos patėvis turtingas verslininkas. Tačiau nieks jos nemyli taip, kaip tėtis - buvęs slaptųjų tarnybų agentas Brajanas Milsas (akt. Liam Neeson). Kim - vienintelis tėčio džiaugsmas. Kai Kim tėvai skyrėsi, jis dėl savo mylimos dukrelės Kim paliko tarnybą, kad galėtų būti kuo arčiau jos - Kalifornijoje.

Brajanas taip myli savo dukrelę, kad pasiruošęs dėl jos padaryti bet ką. Kai Kim paprašo tėčio pasirašyti tėvų sutikimą kelionei į Paryžių, Brajanas ilgai negalvojęs sutinka. Tokia kelionė amerikietei merginai pasitaiko galbūt kartą gyvenime, tad tėtis nesiryžta iš dukters atimti tokį nuotykį. Netrukus Kim su drauge Amanda (akt. Katy Cassidy) išsiruošia į didįjį nuotykį...

Nuotykiai Paryžiuje prasideda, tačiau ne tokie, kokių tikėjosi merginos. Pirmasis prancūziškas nuotykis atrodo gana romantiškas - Kim ir Amandą oro uoste užkalbina patrauklus vaikinas. Jis pasiūlo merginoms važiuoti vienu taksi: esą Paryžiuje taksi labai brangus. Merginos sutinka ir pakeliui tarp jaunuolių užsimezga pokalbis, kuris baigiasi tuo, jog Piteris (akt. Nicolas Giraud) - naujasis jų pažįstamas - pakviečia Amandą ir Kim į vakarėlį. Piteris elgiasi tarsi riteris iš pasakų - jis merginas iš taksi išlaipina pirmas, o tik po to patraukia savo keliais. Tačiau Piterio keliai labiau panėši į šunkelius, o riteriškumas turi antrąją - tamsiąją - pusę... Vietoj romantiško Paryžiaus Kim ir Amanda gauna košmariškąjį Paryžių. Tačiau dar didesnis košmaras laukia Brajano - galiausiai sulaukęs dukters skambučio, jis sužino, kad jo duktė ir jos draugė pagrobtos. Merginas pagrobė albanų mafija, užsiimanti prekyba žmonėmis. Brajanas - senas slaptųjų tarnybų vilkas ir jis puikiai supranta, kas gresia merginoms, patekusioms į prekiautojų žmonėmis rankas. Tačiau Brajanas taip pat puikiai žino ir tai, kiek nedaug pagalbos sulauks iš oficialių teisėsaugos pareigūnų ir specialųjų tarnybų.

Brajanas nusprendžia, jog vienintelė išeitis - pačiam skristi į nelemtąjį Paryžių ir ieškoti dukters bei jos draugės pėdsakų.

Trilerio  „Pagrobimas" bendraautorius L. Besson sukūrė ne vieną puikų veiksmo filmą - „Taksi", „Transporteris", „Penktasis elementas". Jūsų laukia dar vienas nepakartojamas įtempto siužeto filmas, priklausantis veiksmo filmų talento rankai.

opas  2009-08-15 14:51:49 

Man patiko. Taip, yra ir vos ne supermeno galiu ir pan., bet tokiam idealistiniam filmui tai prieskonis, o ne minusas :) Man labiausiai patiko tinkamai atrinkti aktoriai ir siuzetas.


E.  2009-05-10 14:17:56 

Antrinu Ziurovo komentarui, labai taikliai pakomentuota. Realiai daugiau padirbejus prie sio filmo, gal ir neblogas butu isejes. Pati ideja, kaip yra grobiamos merginos i sekso industrija ir kas vyksta paskui - vienintele verta demesio vieta. Visa kita yra nerealu ir neverta tu 18 litu. Toki filma galima ir namie prie tv paziureti. Super tevelis, turintis antgamtiniu galiu (vienas pries 10 ir daugiau, nevalges, negeres, nemiegojes 96 valandas stiprus kaip supermenas, nenugalimas). Zodziu, juokinga beveik visa filma is tokio netikrumo. Dar viena pastaba - operatyvininkas tai ne supermenas. Matyt, amerikieciai mano kitaip. Pernelyg banalus, susaldintas, vartotojiskas. Paskutineje veiksmo scenoje, kai supermenas tevelis apsikabino dukra ir ta dukra verke, mes su draugais juokemes be paliovos ir zinoma atspejome, kokie zodziai seks paskui "daddy, I love you, I`m sorry" Nerekomenduoju megstantiems kokybiska kina.


RAMUNE  2009-05-06 11:28:12 

O musu su vyru nuomone apie si filma labai gera. Itemptas, gerai 'sukaltas' ir suvaidintas, ziurisi idomiai. Be abejo, klisiu neisvengta, bet per pastaraji pusmeti tai buvo vienintelis filmas, matytas kino teatre, kuris paliko tikrai gera ispudi.


ZIUROVAS  2009-05-05 00:33:56 

vienintele stipri sio filmo vieta, tai parodytas moteru bei merginu verbavimas bei grobimas i seksualine vergija. Ne veltui cia pasirinkta veiksmo vieta Europa, ir ne veltui cia figuruoja albanu banditai; ne veltui gana abstrakciai, bet pakankamai aiskiai parodyta beveik visa sekso industrijos piramide. Sis filmas apie slykstu purva, kuriame gali bet kada ir bet kur atsidurti naivi ir patikli mergina (ar is Lietuvos, ar is Latvijos ar Ukrainos, rusijos). Be sios siuzetines linijos visa kita yra stipriai amerikonizuota: nenusaunamas, nesuzeidziamas ir grieztai teisingas amerikietis herojus einantis per banditu galvas, kaip peilis per sviesta; realiame gyvenime tokiu supermenu nebuna. Na, bent jau siame filme tikrai smagu matyti kaip tiems banditams suvaromos kulkos i galvas. Nors cia laimi siokia tokia teisybe. Rekomenduoju pasiziuti visoms lietuvaitems.


VYTAUTAS  2009-05-01 21:51:07 

cool filmas. mane tai ir nuo pirmu minuciu itrauke :). tas good luck tai super nzn kodel bet mane visada prajuokino. Pamates anonsa galwojau kad nieko gero is to filmo bet perziurejas galiu tikrai sakyti kad filmas geras, itraukiantis ,efectai irgi geri, kad ir su ta audi ar dzipu visai neblogai. aktoriai nauji bent jau man nematyti (isskirus ta motina is grozio peilio)tie susisaudimai kovos super jei jis pensijoje sitaip pavare idomu ka jaunystei isdarinejo :].


JURGIS  2009-04-28 09:38:43 

Labai primenantis senus filmus su Seagalu. Pirmojo filmo pusvalandzio esme - paaiskinti kodel visus blogiecius reiks ziauriai budu uzmushti. Po filmo galima susidaryti nuomone kad visas grazias paneles reik saugoti, nes atvaziuos albanai, pagrobs ir parduos


ROB  2009-04-26 22:26:28 

senai buvau tokiam geram kine.. liuks kinas


AN  2009-04-26 18:17:23 

Teisingas filmas, uzskaitau. 10 balu


OTTO  2009-04-21 09:26:00 

Labai keista, kad filmas taip velai atkeliavo i Lietuva. Filmas tikrai geras, labai realistinis, itraukiantis siuzetas, ziauri realybe apie priekyba zmonemis. Patariu visiems paziuret.


YO  2009-04-21 00:50:20 

Pradzia gan nuobodi, daug kartu matyta, bet pagrobtosios ieskojimo linija isvystyta gan neblogai. Praziurejus pirma pusvalandi atsiranda 'kablys'. Labai smagus agento susidorojimo su blogaisiais budai :) ne snukiadauzis, o tokie esminiai smugiai ir skaudzias vietas.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13689
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt