Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ĮKALINTA PRAGARE (2009) 99 min.
Drag Me to Hell
Siaubo trileris T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 06 12
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kristina (akt. Alison Lohman) - jauna ir ambicinga paskolų administratorė. Ji svajoja apie paaukštinimą ir labai stengiasi, kad jį gautų. Vieną dieną ją aplanko senučiukė čigonė, kuri paprašo paskolos namui. Kristiną nutvilko negera nuojauta, tačiau ji labai trokšta kuo geriau pasirodyti prieš viršininką, nes taip tikisi gauti išsvajotąjį paaukštinimą. Jei moteris paklus nuojautai ir pagelbės senutei, ji rizikuoja netekti gero vardo banke. Tad mergina spjauna į nuojautas - ką jos reiškia šiandieniniame pasaulyje, kur viską valdo pinigai - ir nepatvirtina čigonės prašymo.

Tačiau net mažas vaikas žino, kad čigonių pykdyti negalima: jos gali prakeikti tave visam gyvenimui. Tą pačią akimirką, kai Kristina ištaria „ne" senajai čigonei, jos gyvenimas pasikeičia visiems laikams - senoji žiežula prakeikia ją amžinoms pragaro kančioms, kol ji bus gyva. Iš pradžių Kristina nesuteikia didelės reikšmės čigonės burnojimams, tačiau netrukus jai tenka stoti akistaton su prakeiksmu: merginą ima persekioti piktoji dvasia. Pačiai Kristinai tai atrodo neįtikėtina, tad nieko keisto, kad jos vaikinas Klėjus (akt. Justin Long), į kurį ji kreipiasi pagalbos, nė nenori klausyti.

Mergina žino, kad jai liko nedaug laiko. Jei ji neras būdo panaikinti prakeiksmą, piktosios dvasios ją išties nusitemps į pragarą. Tad Kristina ima ieškoti kitokios pagalbos - ji kreipiasi į aiškiaregę Šonę (akt. Adriana Barraza). Šonė yra apdovanota ypatingais sugebėjimais: ji gali suvaldyti nerimstančias dvasias ir išgydyti sielos žaizdas. Tačiau Kristina susidūrė su ypatingai pagiežingomis ir galingomis dvasiomis. Nežinia, ar Šonei ir Klėjui pakaks jėgų, kad išgelbėtų Kristiną. O laikas nenumaldomai tiksi ir pragaro liepsnos jau laižo merginos padus...

Režisierius Sam Raimi, kurio rankai priklauso tokie siaubo perliukai kaip  „Pagieža" ir „Baubas", grįžta su nauju siaubo trileriu.

Filmomanas  2009-06-27 19:49:09 

didesnes nesamones turbut nesu macius, nerekomenduociau svaistyt laiko net per kompa ziurint. Jau nuo pacios filmo pradzios aisku, kad teks nusivilti,kai vaizduojama skylanti zeme, ir zmones i pragara isiraukianti jega...


Egle  2009-06-23 17:01:02 

Na ką aš žinau... Šiandien kaip tik mačiau šį filmą ir rekomenduočiau nešvaistyti pinigų... Gal garsas ir geras, bet scenos itin nerealistiškos ir kartais juokingos. Manau tikrai yra geresnių siaubo filmų.


aaa  2009-06-21 18:18:57 

kaip visada lietuviai nemoka isversti filmo pavadinimus, is kur jie istrauke ta zodi ikaltinta?


Ziuretojas  2009-06-20 22:32:18 

Ziurejau si filma Nepakartojas! Vien ko verta schena, kai isspjaunamas paaukotas kaciukas. Rekomenduoju negaisti ir nueiti paziureti!


Vygantas  2009-06-13 23:34:36 

Filmas super, jei tik iseina rekomduoju pamirsti visus namu kinus ir eiti i kino teatra, filams vertas pinigu, seniai kazko tokio jau reikejo siaubo filmu zanre..


Vismantas  2009-06-13 19:10:10 

Geras turinis, nesikartojanti, originali ideja. Geras siaubo filmas, gan realistiskas.


edgaras  2009-06-13 12:42:26 

vakar buvau filme siame...galiu paskayti kad tikrai juokinga siaubo komedija. Tikejausi kazko daugiau. Zinoma scenu buvo slyksciu bet kartais buvo kad tokiu atseit baisiu scenu kur visa sale juokais prapliupdavo:D


marius  2009-06-07 19:48:49 

super filmas,senai toki buvau bemates siaubaka,neabejoju,jis taps siaubo klasika! rekomenduoju visiems paziureti,bet tik kine,nes garsas ir daug ka reishkia.


Jurgita  2009-05-30 15:02:28 

Vakar buvau siam,nes UK ji jau pradejo rodyti,na ka galiu pasakyti.po to bijojau viena sedeti namie.yra tikrai baisiu ir net slykstuli kelinciu scenu,kelios vietos yra gan juokingos,bet filmas tikrai gan geras,nenuspejamap pabaiga.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13094
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt