Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEKVIESTI SVEČIAI (2009) 87 min.
The Uninvited
Siaubo trileris T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 05 22
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Didžiausi siaubai dažnai vyksta tarp keturių namo sienų.

Siaubo trilerių žanro strategai pagaliau įgyvendino planą, kuris jau porą metų aktyviai beldėsi į Holivudo imperijos vartus. Korėjiečių režisierius Kim Ji-Woonas (jo vėlesnius darbus "Tas švelnus gyvenimo skonis", "Geras, blogas ir pakvaišęs" jau matėme Lietuvoje) dar 2003 m. pradėjo šiurpinti tautiečius su "Dviejų seserų istorija" ("A Tale of Two Sisters"), kuri iki šiol laiko lankomiausio Pietų Korėjos filmo regalijas. Vakarų pasaulyje kūrinys spėjo pasižymėti įspūdingais DVD versijos pardavimais ir neįtikėtinai ilgai laukė privalomojo amerikietiško perdirbinio. 

Japonišką siaubo trilerį "Žiedas" žanro gerbėjų numylėtu "Skambučiu" pavertę prodiuseriai rūpintis "Nekviestų svečių" priėmimu patikėjo režisieriams broliams iš Anglijos Charlesui ir Thomasui Guardams. Labai svarbiam tėvo vaidmeniui jie pasirinko patyrusį aktorių Davidą Strathairną ("Labanakt ir sėkmės", "Regėjimo pojūtis"), kuriam efektyviai talkina jaunoji australų žvaigždutė Emily Browning ("Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos", "Kelly gauja"), siaubo trileryje "Pagieža 2" sužibėjusi Arielle Kebbel ir be pertraukų intensyviai dirbanti gražuolė Elizabeth Banks ("Be abejo, turbūt", "Vyriškas auklėjimas", "Zakas ir Miri daro porno", "W.").

Kaip ir dera standartiniam siaubo trileriui, gražioje vietovėje stūksančioje rezidencijoje blaškysis nerimstanti dvasia ir po truputį aiškės kraupių paslapčių detalės. Stilingai gąsdinančio filmo intrigą užmezga 10 mėnesių psichiatrinėje ligoninėje besigydžiusios merginos sugrįžimas į nelaimės prislėgtą šeimą. Ana lengvai atpažįsta su šypsena pasitikusią tėčio meilužę Reičel, kuri stropiai slaugė vėžiu sirgusią mamą iki mirtimi pasibaigusio nelaimingo atsitikimo. Ji įtaria klastingus naujos pamotės kėslus ir pasidalija sukaupta informacija su vyresniąja seserimi Aleks. Merginos nusprendžia pasidomėti Reičel praeitimi ir išsiaiškina keletą siaubingų faktų.

Betučiukas  2009-08-01 12:36:46 

Kiek kainuoja žiūrėti filmą alytuj? ekviesti svečiai


....  2009-08-01 09:33:56 

Šiaip filmas geras, bet nepasakyčiau, kad buvo daug tokių šiurpių scenų. Visa salė daugiau kvatojo negu buvo sukaustyti baimės. Buvo viena iš ties tokia akimirka, kai visi kone pašoko iš baimės.


neringa  2009-06-07 08:49:34 

o gal galit pasakyt ar rodys sita filma kaune 2009-06-09 diena? as manau kad sitas filmas ziauriai geras nes maciau jo istrauka per www.youtube.com labai prasau atrasykit man!!! aciuFilmo aprašymas aplankytas kartų: 13586
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt