Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TIKROJI PADĖTIS (2009) 118 min.
State of Play
Trileris T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 06 19
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Džiunglių įstatymai, arba tikroji politikos, valdžios ir turtų padėtis.

"Paskutiniu Škotijos karaliumi" nustebinusiam škotui Kevinui McDonaldui pavyko surinkti pavydėtingai gerą aktorių komandą. Ne kiekviename filme sutiksi "Oskaro" premijų laureatus Helen Mirren ("Karalienė"), Russellą Crowe ("Gladiatorius"), dar šiemet "Oskarui" nominuotą Violą Davis ("Abejonė"), "Auksiniam gaubliui" nominuotą Robiną Wright Penną ("Forestas Gampas"), visur suspėjantį Venecijos festivalio "Volpi" taurės šeimininką Beną Afflecką, kuris irgi turi auksinį "Oskarą" už geriausią scenarijų, parašytą dramai "Gerasis Vilas Hantingas"

Aukščiausios įtampos politiniame trileryje Vašingtono dienraščio žurnalistas atskleidžia korupcijos šešėlius Vyriausybės koridoriuose, kai išsiaiškina, kad paslaptingai nužudyta mergina yra Demokratų partijai priklausančio kongresmeno meilužė. Jis turi įtarimų, kad įtakingoskorporacijos mėgina sužlugdyti gero bičiulio karjerą ir iki minimumo sumažinti šansus dalyvauti JAV prezidento rinkimuose. Tirdamas klampią sąmokslo teoriją ir pats žurnalistas neatlaiko aistringų pagundų ir sugula į lovą su to paties kongresmeno žmona. 

Čia meistriškai persipina neištikimybės intrigos, ilgametės draugystės išbandymas, nepasotinamas valdžios troškimas, priklausomybė narkotikams, juodosios technologijos, kruopščiai slepiamos paslaptys ir pavojingi politiniai žaidimai. Scenarijų parašė provokuoti sugebantys talentingiausi šio žanro žinovai Tony Gilroy'us ("Maiklo Kleitono sukurta tiesa") ir Michaelas Carnahanas ("Ramūs tarp vilkų"). Jie suspaudė populiaraus trimis BAFTA premijomis apdovanoto 2003 metų Didžiosios Britanijos TV filmo "Tikroji padėtis" šešias serijas į dviejų valandų trilerį ir perkėlė atrodo dar aktualesnės. 

Jokių kompromisų ir taisyklių nepripažįstanti Russello Crowe ir Beno Afflecko psichologinė dvikova garantuoja rimtą pramogą. Pakanka tik prisiminti, kaip puikiai šie vyrukai sužibėjo nekomercinio kino šedevriukuose "Informatorius" ir "Skiriamoji juosta".


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8924
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt