Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JONAS BROTHERS. KONCERTAS TRIMATĖJE ERDVĖJE (2009) 76 min.
Jonas Brothers: The 3D Concert Experience
Muzikinis filmas N-7
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 06 12
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Energingas poprokas iš Amerikos 3D formatu

Mūsų šalies kino teatruose trimatėje erdvėje sėkmingai pašėlus rokeriams-senukams U2, į jų vietą stoja jaunoji karta. Šįkart Lietuvos žiūrovams pristatoma Jungtinių Amerikos valstijų poproko grupė „Jonas Brothers“.

Šiame filme-koncerte, kuris išleistas vien tik 3D formatu – momentai iš grupės pernykščio koncertų turo JAV „Burning Up Tour“: birželio 12-13d. pasirodymai Anaheimo mieste Kalifornijoje bei rugpjūčio 10-11d. vykę koncertai žymiojoje „Madison Square Garden“ arenoje Niujorke.

Filme taip pat gausu užkulisinių koncertų istorijų, akimirkos iš pasiruošimo kelionei po Valstijas, daug juoko, kviestinių atlikėjų pasirodymai ir kiti „Jonas Brothers“ koncertinio turo momentai.

Grupės gerbėjai, be pernai išleisto albumo „A Little Bit Longer“ kūrinių, filme taip pat turės galimybę išgirsti ir pora naujų dainų: „Love Is On Its Way“ ir „Live To Party“.

Panele ;)  2009-06-17 10:33:18 

Na aisku lietuvoje ''Jonas Brothers'' zinomi tikrai labai mazai. Bet tikrai man jie labai patinka, buvau sitame filme tai tikrai daug ispudziu paliko. ;) Tokie jauni o jau tokie populiarus. Tikrai filmas 3D labai gerai pastatytas. ;))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5392
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt