Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GATVĖS VAIKIS (2009) 105 min.
Fighting
Veiksmo drama T

Premjera Lietuvoje: 2009 05 29
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kova be taisyklių. Dėl pinigų, garbės ir paties gyvenimo.

Jaunas vaikinas iš provincijos – Šonas Makarturas (aktorius Channingas Tatumas) – bėgdamas nuo savo praeities, atvyksta į Niujorką. Bėgti yra nuo ko – šeimos tragedija, su kuria nesugebėjęs susitaikyti tėvas atitolo nuo sūnaus ir vaikiną paliko be artimųjų palaikymo ir supratimo.

Šonas užsiima suklastotų prekių pardavinėjimu gatvėse, tačiau tai jam nelabai sekasi – pirkėjų nedaug, o pinigų nuolat trūksta.

Vieną dieną Šonas sutinka iš pirmo žvilgsnio ganėtinai paslaptingą vyrą, vardu Harvis Bordenas (akt. Terrence Howard). Netrukus paaiškėja, kad vyro paslaptingumas slepia jo visuomenėje nepriimtiną veiklą: Harvis yra nelegalių gatvės kovų vadybininkas. Vieno atsitiktinio incidento gatvėje metu Harvis patyrusia akimi iš karto įžvelgia, kad Šonas – puikus kandidatas į gatvės kovotojus, ir atskleidžia jam savo paslaptį, įvesdamas vaikiną į pogrindinių kovų pasaulį.

Neturintis ko prarasti provincialas paklūsta patyrusiam „verslininkui“ ir pamažu išsikovoja savo vietą gatvės kovotojų reitinge. Gyvenimas nebestovi vietoje: viena sėkminga kova keičia kitą, aistras kaitina žavi brunetė ir jos rūpestingoji senelė. Pasiektas ir svarbiausias tikslas – nugalėtas praeities šešėlis.

neoninis  2009-06-28 13:52:52 

Rockio Balbo laikai praėjo, tokiems tuštiems filmas, mano manymu, vietos ekrane nebeturėtų likti. Likau nusivylęs.


gabiux  2009-06-15 12:21:58 

Labai noriu pamatyt š filmą vien dėl to kad jame vaidina Channing Tatum, nes visi filmai kuriuose jis vaidina man paliko labai dideli Įspūdį kaip step up , mergina,vaikino kelnėse ir kiti labai laukiu kada sis filmas bus alytui.


r  2009-06-02 12:43:12 

na tokio prasto filmo jau senai neteko matyti.. visiskas absurdas ten.. apskritai viskas. aktoriai kazkokie neigalus visi ten vaidina,nieks vaidint nemoka, minties jokios, net veiksmo jokio! visiskas "S"..


Tonis  2009-05-30 22:52:54 

Super!Ėjau į filmą tik norėdamas prastumt laiką, bet buvau nustebintas!Vaikinas toli eis.Retas derinys tokio pobūdžio filme: puikus kovos menų išmanymas (Kung Fu meistras) ir įtaigi vaidyba.Tokių realių kovos scenų senokai neteko matyt.


Tadas  2009-05-30 19:52:46 

Neprailgo:) visai smagus filmas ir kovos scenos neblogos.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14550
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt