Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASKUTINIS NAMAS KAIRĖJE (2009) 110 min.
The Last House on the Left
Kriminalinis siaubo trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2009 07 24
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Baimės pojūtį generuojantys sadistiniai siaubo trileriai mėgaujasi paklausa, o geriausi gąsdinimo atrakcionai visuomet suvilioja daugybę smurto fanų. Sapnų maniako Fredžio Kriugerio tėtušis ir siaubo trilerio žanro klasikas Wesas Cravenas sumanė perdaryti savo debiutinį kontraversiškąjį filmą, kuriam jis įkvėpimo sėmėsi iš Ingmaro Bergmano šedevro "Nekaltas pavasaris", serijinio žudiko Charleso Mansono nusikaltimų ir XIII amžiaus folklorinės baladės. Šokoterapiniai seansai epizodiškai JAV kino teatruose vyko 1972 metais ir išprovokavo nemažai pasipiktinimo protestų. Šiuolaikinius šiurpalų žiūrėtojus kerštingųjų žudynių maratonas aplenkė, tad jiems bus suteikta galimybė sudalyvauti kruvinoje spartakiadoje.

Legenda byloja apie dvi merginas, kurios pateko į iš kalėjimo pasprukusių žiauruolių gaujos spąstus. Išprievartavę, nukankinę ir nužudę vieną auką chuliganai suranda prieglobstį artimiausiuose namuose, nežinodami, kad jie priklauso nukentėjusios merginos tėvams. Kai pastarieji išsiaiškina žudikų asmenybes, negaišdami nei minutės laiko pareiškimams policijai, nuprendžia surengti asmeninį teismą ir negailestingai atkeršyti išgamoms. Neabejotina, kad panašaus siužeto užtenka bet kokiam siaubo trileriui, kurio autoriams belieka pasitelkti liguistą vaizduotę ir parodyti kuo daugiau šiurpių vaizdų. Tokiam filmui nereikia net garsių aktorių, nes šis žanras žiūrovus vilioja ne pavardėmis, bet šokiruojančiu turiniu.

Pietų Afrikoje nufilmuotoje ir baimės atmosferą kuriančiais garsais pripildytoje siaubo dramoje graikų režisierius Dennis Illiadis dar kartą atskleidžia nenuspėjamas žmogaus sielos tamsybes. Jis mėgina vizualiai apžaisti šeimos skausmą, baimę, keršto troškimą, sadistišką įniršį ir atgailą už nuodėmes, bet viską suveda į ciniškas, žiaurias ir sadistiškas skerdynes, kurias patartina žiūrėti tik "Pakelės namų", "Veidrodžių" ir "Pjūklo" treniruotes ištvėrusiems stiprių nervų savininkams.

Rar  2009-08-14 13:41:57 

Kažkoks panašus filmas jau buvo, kad išprievartauja, sumuša merginą, o po to vyksta kerštas už ją.


Mina  2009-08-13 23:15:54 

Išėjau iš filmo per tą sceną kur vyko prievartavimas. Bjaurų skonį paliekantis, bet stiprus savo žanro filmas. Aš gal ne iš tų, stipriųjų nervų turėtojų, bet džiaugiuosi, kad išėjau laiku ir ištryniau matytus vaizdus iš atminties.


Gytis  2009-08-03 00:52:52 

ziurejau ir negalejau atsitraukti. labai idomus ir itemptas filmas, tikras kino saldainis (atitinka mano megstamo filmo zanro tipa): realus, astraus siuzeto.


Rar  2009-08-02 12:23:39 

Na, kaip čia kažkas sakė, jog manau žudynių- tai jų tikrai gana. Dar ir prievartavimas toks nemalonus žiūrėti buvo, nors salėję pokštaujantiems ne itin intelektualiems jaunuoliams jis patiko. Na, iš esmės tikėjausi daugiau.


Angelina  2009-07-30 21:46:59 

Man patiko,tik nemanau kad cia siaubo filmas,o siaip geras :)


Edma  2009-07-27 22:18:23 

Nerealus filmas. Tokių reta. Tik nelabai suprantu, kodėl jis pristatomas kaip siaubo filmas. Čia trileris, bet tikrai ne siaubiakas. O šiaip 10 balų, nors žiaurumų galėjo būti ir daugiau :)


Povilas kaunas  2009-07-26 16:16:43 

Ilgai ieskojau , bet taip ir nerasdavau kas gali ish tiesu sukelti itampa ir susizavejima filmas lb geras 10 baluFilmo aprašymas aplankytas kartų: 10489
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt