Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PANDORUM (2009) 108 min.
Pandorum
Fantastinis siaubo trileris N-16
JAV, Vokietija
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2009 09 25
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Du astronautai pabunda hiper miego kameroje - leitenantas Pitonas  (akt. Dennis Quaid) ir kapralas Baueris (akt. Ben Foster).  Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog kosminis laivas apleistas ir jie vieninteliai, likę jame. Astronautus supa aklina tamsa ir jie visiškai nesiorientuoja situacijoje. Vienintelis dalykas, patvirtinantis, jog tai realybė (o nes sapnas) - duslus gausmas, kuris sklinda iš kosminio laivo gilumos. Nei kapralas Baueris, nei leitenantas Peitonas nepamena nieko: nei kaip atsidūrė kosminiame laive, nei jiems paskirtos užduoties. Jie net nepamena, kas jie tokie.

Astronautai nusprendžia, kad gulėdami ir mąstydami nieko nepasieks, tad pats metas imtis kažkokių žygių. Leitenantas Peitonas lieka miego kameroje vadovauti per radijo siųstuvą, o kapralas Baueris išsiruošia į ekspediciją po kosminio laivo tamsybes. Jis nežino, ko tikėtis aklinoje tamsoje, tačiau reikia judėti į priekį, nes alternatyva -  toliau gulėti miego kameroje. Tik astronautai nežinojo, kas jų laukia laivo koridoriuose. Keliaudamas į laivo gelmes Baueris ima abejoti, ar sprendimas palikti miego kamerą buvo išties protingas. Kuo toliau kapralas eina, tuo stipriau šiurpsta oda: nors laivas atrodo visiškai apleistas, tačiau jo neapleidžia jausmas, kad jis yra stebimas. Kas tyko tamsiuose laivo užkaboriuose? Kokius pavojus slepia koridorių labirintai?

Netrukus Peitonas ir Baueris įsitikina, kad kosminiame laive jie tikrai ne vieni. Baueris laive sutinka dar keletą likimo brolių taip pat, kaip ir jis klaidžiojančių po apleistąjį kosminį laivą. Tai iki dantų ginkluoti Nadia (akt. Antje Traue), Manas (akt. Cung Le) ir Galo (akt. Cam Gigandet). Kapralas sužino, kad laivu skrido 60 tūkst. žmonių. Tačiau kur jie visi pradingo? Kodėl jų dabar tik keletas ir ko jie visi taip bijo? Galbūt kosminiame laive yra dar kažkas, ko reikia saugotis labiau nei paklaikusios ginkluotos trijulės?

Tai, ką sužino Peitonas ir Baueris, viršija bet kokios vaizduotės ribas: kosminiame laive slypi tai, kas gali sunaikinti visą žmoniją. Peitonas ir Baueris supranta, kad tik nuo jų sprendimų ir tolesnių veiksmų priklauso visos žmonijos likimas.

„Pandorum" - naujas siaubo trileris, kurį jums dovanoja kultinio filmo „Absoliutus blogis" prodiuseriai.

MACD  2009-11-30 17:46:09 įvertino 

O čia tai geras filmas: siužetas nėra lengvai nuspėjamas, o keliose vietose netgi buvo iš vis netikėtumų. Vaidyba įtikinama, nauja idėja. Na, kam patiko tokia klasika kaip "Svetimi" ar visai naujas "Sunshine" - nenusivils ir šiuo filmu.


Andrius  2009-09-26 16:28:07 įvertino 

Labai geras filmas. Idomu ziureti iki pat galo. Visiem patariu.


Zvejas  2009-09-25 13:56:50 įvertino 

Visiems mokslines fantastikos su siaubo prieskoniais megejams, jei patiko "Resident Evil" patiks ir sitas. Puikiai sukurta atmosfera ir itampa iki paskutines minutes.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10057
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt