Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BALTOJI PŪGA (2009) 101 min.
Whiteout
Kriminalinis veiksmo trileris T
JAV, Kanada
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2009 10 16
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Grego Ruckos garsaus komikso ekranizacija.

Jungtinių valstijų maršalė Kerė Stetko jau dveji metai dirba labiausiai izoliuotame žemyne planetoje. Čia nėra horizonto, jokių šešėlių, tik baltuma. Jokios oficialos valdžios, nuolatinių gyventojų. Ji Antarktidos tyrimų centre atlieka mokslinius darbus. Šeši mėnesiai saulės, šeši mėnesiai nakties ir ektremalus klimatas šiame pietų ašigalyje vienišus bazės gyventojus suburia drauge. Čia jie privalo pasitikėti vienas kitu ir nė vienas nė neįtaria, kad bijoti reikėtų ne tik gamtos.

Likus kelioms dienoms iki jos išvykimo namo, Kerė sniege aptinka į ledą sušalusį nužudyto žmogaus kūną. Jai pavesta ištirti pirmąją Antarktidos istorijoje žmogžudystę. Užduotis be galo sudėtinga, nes dirbti reikės ypatingai eksremaliomis sąlygomis, kai stingdantis šaltis, sniego lavinos ir baisus vėjas yra nuolatiniai palydovai, o įtariamieji gali būti išsibarstę po visą kontinentą.

Laikas dabar yra jos priešas, nes nenumaldomai artėja šešių mėnesių poliarinė žiema, kai viską apgaubia tamsa. Prasideda nuožmios lenktynės su laiku. Beveidis maniakas tarsi nematomas šešėlis visada šalia: jis veikia tyliai ir greitai ir jam svetimas žmogiškas gailestingumas.

Įtampa auga su kiekvienu atrastu kūnu, užklupusia mirtina pūga ir kažkur šalia tavęs besislapstančiu žudiku, kuris pasiryžęs bet kam, kad tik išsaugotų giliai ledynuose palaidotą šokiruojančią 60-ties metų paslaptį. Jei Kerė nori išgyventi, turi suskubti.

Intriguojantis siužetas, neslūgstanti įtampa, neįtikėtini atšiaurios Antarktidos vaizdai.

Ciauskute  2009-11-15 16:38:18 

Teisingas pastebejimas, ziureti namie. Kazkaip man filmas pasirode be pabaigos. Ideja idomi, bet neisreiksta tinkamai.


Wario  2009-10-26 12:24:06 įvertino 

Grazinkit pinigus.


mes  2009-10-23 23:30:30 įvertino 

nu ir shhh, atsiprasant. Nei veiksmo, nei ko. Mazo biudzeto varganas filmas


As  2009-10-18 14:09:07 įvertino 

Filmo siuzetas gana idomus. Bet toki filma verciau ziureti namuose,o ne kino teatre.Be reikalo ismesti pinigai ir tiek ;)


As  2009-10-17 11:46:03 

Filmas prastas, siuzetas silpnas, mintis neisbaigta, aktoriu vaidyba neispudinga, kas norite si filma paziureti palaukite greitai turetu pasirodyti Maximose DVD :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16177
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt