Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SENI VILKAI (2009) 88 min.
Old Dogs
Komedija N-7
JAV
Kalba:  anglų

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Didžiausias senbernio košmaras

Čarlis (jį vaidina Johnas Travolta) yra užkietėjęs senbernis, besinaudojantis visais tokio gyvenimo būdo teikiamais privalumais. Tuo tarpu Denas (akt. Robinas Williamsas) nors ir buvo vedęs, tačiau neilgam – žmona jį paliko. Čarlis ir Denas yra geriausi draugai, kurių gyvenimai, nepaisant skirtingų požiūrių, norų ir istorijų, galų gale tapo gana panašūs.

Vieną dieną bičiuliams ant galvų beveik tiesiogine to žodžio prasme nukrenta septynmečiai dvyniai, kuriais Čarlis ir Denas privalo pasirūpinti. Tačiau kaip tai padaryti, kuomet vaikų auginimo patirties abiejų gyvenime nė su padidinamuoju stiklu nerasi?

Situacija tokia, kad atsisakyti neįmanoma ir draugužiai ima mokytis naujos vaidmenys – tėčio. Šie mokslai jiems abiems pamažu, bet užtikrintai, atskleis daugybę naujų dalykų ir parodys, kas iš tikrųjų svarbu gyvenime. Šį filmą galima vadinti šeimyniniu dar dėl vienos priežasties – jame vaidina visa J.Travolta‘os šeima: jis pats, jo žmona Kelly Preston ir jų dukrelė Ella Bleu Travolta (viena iš dvynių), kuriai tai yra pirmasis vaidmuo kine.

Juosta pasižymi ir liūdnu faktu: tai – paskutinis filmas, kuriame suvaidino 2008-ųjų rugpjūtį netikėtai miręs juodaodis komikas Bernie‘is Macas, puikiai atpažįstamas kaip vienas iš „Oušeno vienuoliktuko“.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4779
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt