Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NINDZĖ ŽUDIKAS (2009) 110 min.
Ninja Assassin
Kriminalinis veiksmo filmas N-16
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 01 15
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sugrįžta kovotojai, linkę likti šešėlyje

Kai „Matricos“ trilogijos filosofinės gelmės pagaliau išnarstytos, jos autoriai broliai Wachowskiai prisiminė tą, kas jiems sekasi geriausiai – kovos scenas. Štai ir naujas jų filmas – „Nindzė žudikas“. Tiesa, jame lenkiško kraujo turintys broliai Wachowskiai jau dalyvauja kaip prodiuseriai. Režisūrai pakviestas James McTeigue, „Matricose“ dirbęs režisieriaus asistentu, o kino žiūrovams geriausiai žinomas pagal savo juostą „V – tai vendeta“.

„Nindzė žudikas“ visą, rodos, jau numirusį nindzių kino žanrą prikelia naujam gyvenimui. Tai modernus požiūris, tačiau šioje juostoje atiduodama derama pagarba 9-ojo dešimtmečio nindzių filmams: pasikviesta ryškiausia žanro žvaigždė – 61 metų amžiaus japonų aktorius Sho Kosugi. Pagrindinį vaidmenį įkūnija korėjiečių pop žvaigždė, aktorius, modelis ir šokėjas Rain.

Scenarijus taip pat nenusižengia geriausioms žanro tradicijoms: Reizo – pavojingiausias žudikas pasaulyje. Dar vaikas jis patenka į įslaptintą nindzių klaną, kuris paima globon benamius gatvės vaikus ir išaugina juos negailestingais žudikais. Ten Reizo išmokomas būti profesionali žudymo mašina. Po žiauraus Ozunu klano poelgio, kai susidorojama su jo drauge,  Reizo dingsta be pėdsakų... kad atkeršytų.

Tuo metu Berlyne žavi policininkė Mika Koreti tiria seriją politinių žmogžudysčių ir pėdsakai ją atveda prie slapto nindzių klano. Reizo ir Mika atsiduria kitapus ugnies linijos...

„Matricos“ kūrėjai siūlo efektingą reginį, kuriame Rytų kovos menus įvaldę bebaimiai kovotojai demonstruoja jėgą, ištvermę, greitį ir reakciją.
Įspūdinga kovos choreagrafija, specialieji efektai ir rytų kultūra bei tradicijos.

Pasiruoškite išvysti slaptą žmogžudžių pasaulį!

Inge  2010-01-25 13:35:26 įvertino 

Pirma ėjau vien del to, kad Bi Rainas vaidina. bet filmas ištikro labai patiko!


gedas  2010-01-24 16:11:25 

kvailiausias matyta metu filmas!


ziurovas  2010-01-22 00:08:56 įvertino 

nuvylė šis filmas. labai suamerikonintas ir net vietomis kvailai naivus. Amerikonai niekaip negali kitaip, kaip savo pagrindinius veiksmo filmų herojus padaryti nemirtingais ir nelogiškai sėkmingais. būtent tas kvailas ir banalus hollywod'o standartas ir padaro filmą su potencialu visišku komerciniu niekalu. Pačios geriausios scenos buvo tos, kai blogiukas(dabar jau nebe blogiukas) kaunasi su kitais blogiukais. Visa kita per daug nerimta, net kvaila, kad vertinti tai rimtai. P.s.:daug labai žiaurių scenų.


ninze  2010-01-21 22:11:38 įvertino 

Seniai tokia "pieva" ziurejau didziajam ekrane... Gaila net tu 6 litu... Apgailetina vaidyba, dialogai, aktoriai ir t.t... Net DVD nesinuomociau.


1morgan1  2010-01-19 21:27:38 įvertino 

Per daug dešimtlitrinių kraujo srovių, nukapotų galūnių ir kitų dalių, bet iš amerikietiško tipo filmo kito tikėtis ir nebuvo įmanoma. Geri efektai. Neprailgo laikas. Pasimatymui nelabai tinkamas, bet pažiūrėt rekomenduoju.


Remis C  2010-01-19 19:16:49 įvertino 

Mėgstantiems žalią faršą... Na, dar šiek tiek pasakų apie nindzes ir netgi galima įžvelgti romantiškos meilės liniją. Bet, vyriukai, nesugalvokit į šį filmą vestis savo panelių. Tai - ne joms.


labai  2010-01-16 23:28:35 

labai geras filmas apie nindzia, kuris visus zudo naudodamas kardus, surikenus, automobilius, kompiuterius ir savarzeles.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12292
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt