Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ATOSTOGOS GRIEŽTU REŽIMU (2009) 113 min.
Kanikuly strogogo rezhima  (High Security Vacation)
Nuotykių komedija T
Rusija
Kalba:  rusų
Premjera Lietuvoje: 2009 09 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kompanija, padovanojusi žiūrovams tokius puikius filmus kaip „Dienos sargyba" bei „Admirolas", į kino ekranus sugrįžta su kitokio žanro juosta - puikia komedija „Atostogos griežtu režimu".

Du ne pirmos jaunystės veikėjai - Kolcovas (akt. Dmitriy Dyuzhev) ir Sumarokovas (akt. Sergey Bezrukov) susipažįsta griežto režimo kolonijoje. Kolcovas į koloniją pateko po netikėto likimo posūkio. Jis buvo gerbiamas MVD darbuotojas, turintis nemažą patirtį ir užgrūdintas Čečėnijos mūšių laukuose. Tačiau likimas iškrėtė jam piktą pokštą ir Kolcovas tapo ginklo brolio mirties kaltininku. Velionio giminaičiai pasistengia, kad Kolcovas patektų į „juodąją zoną" - ten, kur jo matyti nepageidauja niekas: nei kalėjimo prižiūrėtojai, nei kaliniai.

Tačiau Kolcovas susipažįsta su Sumarokovu - tokiu pat likimo ir aplinkinių skriaudžiamu kaliniu -  ir jie nusprendžia, jog pakaks: pats laikas bėgti. Vieno iš kalėjimo darbuotojų padedami Kolcovas ir Sumarokovas pasprunka iš spygliuotos tvoros ribojamo pasaulio į taip trokštamą laisvę. O kas toliau? Buvę kaliniai turi pasislėpti nuo akylų teisėsaugos akių. Tik kur?..

Likimas juos atveda ten, kur bėgliai-kaliniai atsidurti nė pagalvot negalėjo. Kolcovas ir Sumarokovas patenka į vaikų vasaros stovyklą. Bėgliams tenka apsimesti pionierių būrio vadovais ir globon paimti visą gaują hormonų audrų kankinamų ir labai jau energingų paauglių. Buvę kaliniai net sapnuoti nesapnavo, kad atsidurti ribotoje erdvėje su būriu paauglių gali būti baisiau nei skaičiuoti dienas ant kieto „zonos" gulto. Kalėjime ir šilto ir šalto mačiusiems Kolcovui ir Sumarokovui, tenka patirti ne mažesnes patyčias ir skriaudas nei „zonoje". Kaip pikti ir nuožmūs kaliniai galėjo šitaip apsileisti ir užleisti pozicijas saujelei pienburnių?

Kolcovas ir Sumarokovas nusprendžia iš peties imtis pionierių auklėjimo. Juk jie - ne šiaip kokie nevykėliai pionierių vadovai. Jie - kaliniai su patirtimi ir privalo suimti būrį į nagą. Jie dar paspirgins tuos vaikiūkščius. Tačiau ėmęsi tokio sunkaus ir keisto (kaliniams) darbo auklėti gaują paauglių, Kolcovas ir Sumarokovas netikėtai atranda giliai slypėjusius gabumus, apie kuriuos nė neįtarė, ir atviras bei šiltas širdis...

„Atostogos griežtu režimu" - šilta ir nuotaikinga istorija apie netikėtus likimo vingius ir siurprizus, kurių sulauki tada, kai visai to nesitiki. Ateikite pažiūrėti, kaip Kolcovas ir Sumarokovas leido vasarą pionierių stovykloje ir prisiminti savo vaikystės vasaras.

misx  2009-10-07 09:10:16 įvertino 

Vakar buvau sitam kine, fantastika, labai geras filmas, labai juokingas, ir bajeriai visai ne kokie nusibode, o tikrai verti demesio, jega. Nueikit butinai.


jaa  2009-09-12 23:03:41 

Tikrai vertas demesio filmukas, toks is nedaugeliu kurie uzkabina kazkur giliau:)


Zvejas  2009-09-11 10:46:32 

Nenustebciau jei greitu metu sita filma pradetu rodyti per televizija, manau, ten jam tinkamiausia vieta, bet siaip ziurisi maloniai, suteikia teigiamu emociju


Ziurejau  2009-09-07 14:19:40 

Visai toks nieko filmukas. Labai nuotaikingas :) na tikrai tai ne ta komediju klasika, kaip "Sekmes dzentelmenai", bet visgi buvo idomu


Tomas  2009-08-28 15:16:52 

Nerealus filmas,linksmas grazus graudus!Kas nesupranta rusu verta vistiek paziureti :)


Tom  2009-08-13 09:09:12 

jauciu bus nerealus filmas, aktoriai geri ! Laukiu su nekantrumuFilmo aprašymas aplankytas kartų: 14585
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt