Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠERLOKAS HOLMSAS (2009) 128 min.
Sherlock Holmes
Kriminalinis nuotykių filmas T
Australija, Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 01 01
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Britų režisierius Guy Ritchie pristato skandalingiausią „Šerloko Holmso“ versiją

Kino pramonės giganto „Warner Bros.“ vadovybė nusprendė, kad atėjo laikas didžiajam ekranui atgaivinti britų nacionalinį herojų (nesvarbu, kad išgalvotą) Šerloką Holmsą, o šią užduotį geriausia patikėti kultiniam britų režisieriui Gay Ritchie. Kad nepasirodytų per mažai, pastiprinimui į kūrybinė grupę pakviesti tikri talentai: prodiuseriais paskirti Lionelis Wigramas („Haris Poteris“) ir Danas Linas („Aviatorius“). Kad vaizdai būtų įspūdingesni, filmuota buvo ne tik gimtojoje Šerioko Anglijoje, bet ir Australijoje bei JAV.

Naujasis Šeriokas Holmsas bus šiuolaikiškesnis, lankstesnių pažiūrų ir labiau linkęs rizikuoti. Be to, jis dažniau panaudos boksininko įgūdžius ir gebėjimus valdyti špagą. Pats režisierius yra įvaldęs kovos menus ir yra didelis jų aistruolis. Filmo „Šerlokas Holmas“ siužetinė linija remiasi ne Artūro Doilio kūriniais, o Lionelio Wigramo komikso motyvais. Scenaristas Anthony Peckhamas daug dėmesio skiria ne dedukciniams, o koviniams Šerloko Holmso talentams. Naujausiame “Šerloke Holmse” garsiausias istorijoje seklys Holmsas kartu su artimiausiu draugu Vatsonu stoja į kovą, reikalaujančią rimto fizinio ir protinio pasiruošimo. Juk jų priešas kelią grėsmę visam Londonui...  Juostoje pagrindiniu seklio priešu taps okultizmu besidomintis lordas Blekvudas, kurį vaidina Markas Strongas.

Aistros dėl naujausios Šerloko Holmso ekranizacijos kaista: gandai, versijos ir komentarai nedingsta iš pasaulio žiniasklaidos.

Gangsteriniais filmais išgarsėjęs režisierius Guy Ritchie nori parodyti ne tik „daugybę kovų ir sprogimų“, bet ir naujai atskleisti Arthuro Conano Doyle‘o knygų personažus. Tarkim, o kas jei nuolat su pypke nesiskiriantis Šeriokas rūkė ką nors stipresnio negu paprastas tabakas? Arba jei su daktaru Vatsonu jį siejo daugiau negu vien tik vyriška draugystė? Guy Ritchie sako, kad abu detektyvai „kažkaip“ vienas kitą įsimylėjo...

Šiuolaikiškas, nenuspėjamas, energingas, stilingas, pašėlęs „Šerlokas Holmsas“, kuriame netrūks daug veiksmo, muštynių ir efektingų susišaudymo scenų.

G_  2010-02-15 17:36:58 įvertino 

Neseniai mačiau. Patiko :) Įvertinau devyniais balais, nes vis dėl to filmui kažko trūko. Tačiau pamatyti verta ;)


69dangujee  2010-02-13 12:26:45

ruosiuosi eiti siandien i si filma ir nezinau ar verta,kaip manot jus?


Monika_90  2010-01-28 20:24:38 įvertino 

Na,as tai isejau is sales tikrai patenkinta.Suprantu,kad tai kiek kitoks Serlokas negu visi iprate matyti,taciau tuom labiausiai ir patrauke.Filmas su veiksmu vaidyba nenuvyle.


Zgutas`  2010-01-16 11:42:12 įvertino 

Visai geras filmas, gal kiek nuobodokas, bet visai neblogai ziurisi. Nera banalus, taciau nuo serloko holmso klasikos kiek ir nuklysta. Tiesiog Serlokisko stiliaus filmas. 8*


Nimrod  2010-01-15 14:41:12 įvertino 

O man patiko. Nemanau, kad filmas buvo nuspėjamas. O tiems, kam patinka nenuspėjami filmai galit pabandyti pažiūrėti filmą "I'm Not There" (Manęs čia nėra). Tikrai bus apie ką pagalvoti.


Simcius  2010-01-15 07:52:04 

Vakar su vyru tik pusę šio filmo pražiūrėjome, palikome kino salę nusivylę. O tiek pagyrimų buvome girdėję. Jis nuobodus, nuspėjamas, labai niūrus. Vienintelis dalykas kas dar šiek tiek gelbsti, tai gera aktorių komanda. Tikrai nesiūlau šį filmq žiūrėti kino teatre, tik veltui pinigus išmesite.


Ropke  2010-01-14 01:48:20 įvertino 

Labai nusivyliau siuo filmu jau nuo pat pirmu minuciu. Serlokas sukurtas absoliuciai ne toks koks jis turi buti.Gi jis genijus, o siame filme nuobodus ir nuspejamas. Zodziu, visa filma eme miegas!Negaliu patiketi kaip toki prasta filma taip gerai isreklamavo ir dar tokius gerus aktorius susikviete???? Vistiek galutinis rezultatas labai prastas!


Zvejas  2010-01-13 20:18:02 

Filmas geras, stipri aktoriu komanda ir siaip skaniai ziurisi


Giedrius .  2010-01-11 21:26:47 įvertino 

Super patiko 10 balų . Liuks . Liuks .


Arturas  2010-01-03 22:53:10 įvertino 

Filmas manau bus neblogas, o filmo aprašymas tai Š... nes beraščiui buvo paskirta ši užduotis ;) galima būtų ir be klaidų kitą kartą, ačiukas ;)12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 21739
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt