Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽEMĖ (2007) 90 min.
Earth
Dokumentinis N-7
Didžioji Britanija, JAV, Vokietija
Kalba:  anglų

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Neužmirštamas, įstabaus grožio pasakojimas apie visų mūsų namus – Žemę

Po nuostabaus grožio juostos „Purpurinis sparnas: flamingų paslaptis“ kino studija „DisneyNature“ pristato ne mažiau įspūdingą filmą „Žemė“.

Tai yra 2006-aisiais sukurto televizijos mini-serialo „Planeta Žemė“ versija, skirta didiesiems ekranams. 12-os valandų serialas sutrumpėjo iki pusantros valandos ir pasakoja apie trijų gyvūnų šeimų kelionę po mūsų nuostabią planetą.

Kelionė prasideda sausio mėnesį, o baigiasi pačioje gruodžio pabaigoje. Filmo kūrėjai žiūrovus pakviečia į visus planetos žemynus, kuriuose užfiksuoti unikalūs kadrai. Pavyzdžiui, šiame filme, naudojant Nepalo armijos žvalgybinį nepilotuojamą lėktuvą, pirmą kartą detaliai nufilmuota Everesto viršukalnė. Dėl kalno aukščio filmuoti jo viršūnės iš malūnsparnių neįmanoma, o lėktuvai yra pernelyg greiti, kad užfiksuotų pakankamai kokybišką vaizdą.

Šalia unikalių vaizdų ir įtraukiančios istorijos filmo kūrėjai nepamiršta atkreipti dėmesio ir į Žemės likimą. Į tai, kad jei ir toliau nesirūpinsime savo namais, jų galime ir netekti...

Sukurti serialą ir filmą užtruko net keturis tūkstančius dienų, o jų abiejų jungtinis 40-ies milijonų JAV dolerių biudžetas yra didžiausias, kada nors skirtas dokumentiniam kino projektui.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1567
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt