Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ĮSIKŪNIJIMAS (2009) 166 min.
Avatar
Fantastinis veiksmo trileris N-7
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2009 12 18
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Žmogiškos aistros nežmogiškame pasaulyje

Buvęs jūrų pėstininkas Džeikas Salis (aktorius Samas Worthingtonas), svajodamas vėl valdyti savo kūną, pasiryžta eksperimentui. Kūno nuo juosmens žemyn jis nebevaldo po vieno mūšio, o eksperimentas – būti išsiųstam į Pandoros planetą. Atlygis – dalyvavimas specialioje programoje „Įsikūnijimas“, kurios pagalba jis gaus naują kūną ir vėl galės džiaugtis gyvenimo pilnatve.

Pandora yra pasaulis su vešlia tropikų augmenija, kuriame egzistuoja įstabiausios gyvybės formos. Kai kurios – nuostabios, kai kurios – bauginančios. Ši planeta taip pat yra gimtoji Na‘vi rūšiai – trijų metrų ūgio mėlynos žaižaruojančios odos humanoidams su uodegomis. Na‘vi – taikūs padarai. Tačiau kai jų mineralų turtingą pasaulį atranda žmonės, trimetriniai humanoidai savyje atranda kitų savybių. Karių – tikrų žudymo mašinų – pradą.

Kadangi žmogui Pandoros oras kvėpuoti netinkamas, Žemės mokslininkai sukūrė žmogaus ir Na‘vi hibridą, vadinamą avataru. Avatarai yra gyvi Na‘vi organizmai su visomis jų funkcijomis. Kiekvieno iš jų smegenis kontroliuoja „savąjį“ avatarą valdantis žmogus. Būtent su avataro pagalba Džeikas vėl pasijunta pilnaverčiu žmogumi.

Tačiau ši laimė trumpalaikė. Džeiką Žemės eksperimentatoriai spaudžia atlikti savo darbą, kuriam jis ir buvo siųstas į Pandorą. Tačiau kuo toliau, tuo labiau jis jaučiasi nebe žmogumi, o Na‘vi. Prie to prisideda ir Neytiri (akt. Zoe Saldana) – Na‘vi moteris, kurios nuostabiam laukiniam grožiui Džeikas nesugeba atsispirti.

Jau netrukus buvusiam kariui teks apsispręsti, kurioje jis pusėje – panašu, kad nuo Džeiko priklauso ne tik Na‘vi, bet ir visos Pandoros likimas...

Ariukx  2010-01-26 20:00:39 įvertino 

Asilai kurie nesupranta sios filmo emes... Pasidomekit kaip jis padarytas.... Siuo metu yra vienas is daugiausia technologiju panaudota efektam, kadram kurti... JAme yra DI programos efektams kurti... Tai vienas is geriausiu su technikos pagalba sukurtu filmu. Tikrai vertas demesio... Kas nematet tai tikrai verta paziureti, o kas jau mate ir nepatika, tai jie vadinasi yra tamsuoliai ir nezino kas yra geras filmas...


gintare  2010-01-26 18:56:08 

Ziurejau si filma 3D,ir niekaip nesuprantu tu, kurie sako kad spalvos blankios... tiesa,ziurejau ne Lietuvoje,o Italijoje. Filmas nuostabus, spalvos nepakartojamos, vaizdai uzburiantys... Visas 3 valandas atrodo buvau giliam sapne :)


juzuki  2010-01-26 12:25:00 įvertino 

Siuzeto nulis - primityvus ir nuspejamas, pompastikos ir nuvalkiotu lozungu - nors vezimu vezk. Rekomenduojama vaikam, zemesnio IQ ziurovams na ir tiems kuriems efektai daro kazkoki ispudi (bet ispeju, be ju ten daugiau nieko nera).


vds  2010-01-25 20:07:06 įvertino 

filmas lievas!!!!!!!!!!


eb  2010-01-25 20:04:43 įvertino 

nx lievas filmas, kaip jis visiem patynka nzn...multikas kazkoks...o siuzetas taj isviso nesuprantamas...zudo del pinigu...


avatar  2010-01-25 18:48:06 

Labai geras filmas. Tikrai siūlau nueiti. Paprastas varijantas geriau. Daugiau spalvų, o 3D ne toks ryškus. Užbūriantis vaizdas ir judesiai. NUEIKIT!!!!!!!


Ramune  2010-01-24 22:44:48 įvertino 

Puikus filmas, grazus vaizdai. Tiesiog tobulas budas praleisti laisvalaiki, ypac kai sitoks saltis lauke. Filme nusikeli i tropini klimata, nuostabia augmenija... ir tarytum uzmirsti ruscia lietuviska ziema!


mindaugela  2010-01-24 18:50:57 įvertino 

Labai neblogas filmas, ypač trimatė animacija. Matyt dėka jos grožio ir įspūdingumo teko paaukoti dalį scenarijaus ir dramaturgijos... Viskas ašku ir paprasta labai gerai atitinkantis savo žanrą filmas.


stebėtojas  2010-01-24 15:37:27 įvertino 

Žiurėjau filmą du kartus. Kadangi pirmą kartą negavau bilietų į 3D tai teko žiūrėti tradicini kino varijantą bet filmas savo spalvomis ir idomiu pasauliu tiesiog užbūrė. Buvo tiesiog idomu kodėl visi taip veržiasi i 3D todėl šiam savaitgaliui specialiai susiruošiau butent pasižiurėti šiame formate. Atvirai sakant nusivyliau... Spalvos blankios ir tamsios, panoraminuose kadruose išvis ta 3D nejuntama ,tik titrai primena kad tai trimatis vaizdas. Taigi manau jei nori pamatyti visus ispudžius ir spalvų gama tai reikia rinktis tradicini kino varijantą o ne 3D. Tiesiog galėjau palyginti ir manau su manimi sutiks kurie žiūrėjo abu varijantus.


Vigilė  2010-01-24 14:53:29 

super filmas! (:Filmo aprašymas aplankytas kartų: 109938
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt