Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ĮSIKŪNIJIMAS (2009) 166 min.
Avatar
Fantastinis veiksmo trileris N-7
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2009 12 18
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Žmogiškos aistros nežmogiškame pasaulyje

Buvęs jūrų pėstininkas Džeikas Salis (aktorius Samas Worthingtonas), svajodamas vėl valdyti savo kūną, pasiryžta eksperimentui. Kūno nuo juosmens žemyn jis nebevaldo po vieno mūšio, o eksperimentas – būti išsiųstam į Pandoros planetą. Atlygis – dalyvavimas specialioje programoje „Įsikūnijimas“, kurios pagalba jis gaus naują kūną ir vėl galės džiaugtis gyvenimo pilnatve.

Pandora yra pasaulis su vešlia tropikų augmenija, kuriame egzistuoja įstabiausios gyvybės formos. Kai kurios – nuostabios, kai kurios – bauginančios. Ši planeta taip pat yra gimtoji Na‘vi rūšiai – trijų metrų ūgio mėlynos žaižaruojančios odos humanoidams su uodegomis. Na‘vi – taikūs padarai. Tačiau kai jų mineralų turtingą pasaulį atranda žmonės, trimetriniai humanoidai savyje atranda kitų savybių. Karių – tikrų žudymo mašinų – pradą.

Kadangi žmogui Pandoros oras kvėpuoti netinkamas, Žemės mokslininkai sukūrė žmogaus ir Na‘vi hibridą, vadinamą avataru. Avatarai yra gyvi Na‘vi organizmai su visomis jų funkcijomis. Kiekvieno iš jų smegenis kontroliuoja „savąjį“ avatarą valdantis žmogus. Būtent su avataro pagalba Džeikas vėl pasijunta pilnaverčiu žmogumi.

Tačiau ši laimė trumpalaikė. Džeiką Žemės eksperimentatoriai spaudžia atlikti savo darbą, kuriam jis ir buvo siųstas į Pandorą. Tačiau kuo toliau, tuo labiau jis jaučiasi nebe žmogumi, o Na‘vi. Prie to prisideda ir Neytiri (akt. Zoe Saldana) – Na‘vi moteris, kurios nuostabiam laukiniam grožiui Džeikas nesugeba atsispirti.

Jau netrukus buvusiam kariui teks apsispręsti, kurioje jis pusėje – panašu, kad nuo Džeiko priklauso ne tik Na‘vi, bet ir visos Pandoros likimas...

rimtas  2010-01-02 15:45:44 

baltieji prieš indėnus, su strėle kiaurai šarvuotą kulkos nepramušamą stiklą. Pokachontas 3D. Visiems vaikasm šį filą būtina žiūrėt, nes tai skirta būtent jiems. Net vizualioji filmo dalis neatperka siužeto vingių ir logikos trūkumų. Man neįdomu žiūrėti, kai pradžioje filmo žinai kaip filmas baigsis ir net gali išskirti būsimas siužeto linijas. Beje 3D galimybės nifiga neišnaudotos. Vsisiškai nebūtina žiūrėti 3D. Be to daugumoj kinoteatrų pas mus 3D rodo neryškiomis spalvomis.


gonzo  2010-01-01 09:43:54 

Pritariu geetoniz. Scenarijus labai silpnas palyginus su efektais. Titaniko istorija su laiminga pabaiga. Beje, kai kurios idėjos buvo nukopip*tos nuo Miyazaki :( Ir vis tiek filmas "must see" ir tik su 3D akiniais :)


eZiLKA  2009-12-29 16:55:28 įvertino 

Bėda tame, kad FORUM CINEMAS VINGIO didžiojoje salėje neužtenka projektoriaus šviesos, kad suprojektuotų pakankamą srautą patogiam žiūrėjimui. Vaizdas per tamsus. Mažesnėse salėse viskas OK.


Vitalij  2009-12-29 16:39:37 įvertino 

Apie filma - ziurejau 3D, praejo jau savaite po perziuros, o as vis dar negaliu atsigaut po ispudziu !!! As skaitau , kad sis filmas yra praejusio desimtmecio geriausias darbas! O tie zmones kurie kritikuoja si filma kaip nevikusi ar " 0 balu" uz siuzeta - tai jus estae neverti demesio ir esate 0-liai ! :)


Rūta  2009-12-29 00:29:17 įvertino 

Buvau nusiteikus prieš tokio tipo filmus apie kitus pasaulius ir mėlynus žmogėnus.. Bet kuomet pamačiau.. Likau tikrai sužavėta. Nuostabiai sukurtas filmas, vaizdai įspūdingi, užburiantis bendrumo, meilės gamtai ir tautai jausmas buvo puikiai perteiktas žiūrovui. Žinoma kai kurias scenas galėjo patrumpinti, bet šiaip tai 9/10 duodu ramia širdimi.


Jovita  2009-12-28 19:51:46 

labai puikus filmas :))) likau sužavėta :) patariu kiekvienam pamatyti, bet manau kad 3D tikrai geriau...bet filmas turi kazka nepaprasto, todel galima žiūreti įvairiai :)buvau su draugais, ir visiem patiko, net tiem kurie nemėgsta fantastikos :)))


hmmm  2009-12-28 17:44:53 įvertino 

imdb 25 vieta, bet as skirciau aukstesne.


Aukse  2009-12-28 11:52:50 įvertino 

sveiki visi:) filmas nepamirstamas ir nuostabus.Pradedama ji ziureti,netikejau,kad jis gali taip itraukti ir suzaveti mane,kartu dar karta pamastyti,koks beribis kartais zmogaus gobsumas buna,taciau kartu koks stiprus gyvybes rysys.dekui uz tokius filmus,graziu svenciu visiems !!


geetoniz  2009-12-26 18:10:01 įvertino 

Perziurejau filma... Geras darbas, bet ne puikus. 8 balai uz pilnai ir teisingai ishnaudota milzinishka filmo biudzeta. 0 balu uz tai, kad nesugebeta rasti, nupirkti, pavogti... ishskirtines istorijos. Kokios nors "fix" idejos. Kuo sita istorija skiriasi nuo visu jau matytu? Niekuo. Tradicinis geras veikejas, jo shutve, dar teisingesni spalvingi gerieciai gyviai, kuriuos skriaudzia stipresni ir godesni. Param param... Aishku, finaline scena tarp pagrindiniu prieshininku, keliu gerieciu paaukojimas tam, kad viskas galutinai neatrodytu kvaila, gerio pergale ir nuspejamas pagrindinio herojaus virsmas i kita butybe. Puse filmo dar maniau, kad tai neimanoma, bet nesekmingas mokslininkes pavertimas humanoide ish kart padiktavo minty, kad sito galima laukti dar syky. Na, bet ish esmes - gerai, kad zmones kuria tokius produktus... Kitas klausimas... Kodel pas mus nerodomas "The Road"?!?!?!


1morgan1  2009-12-25 19:22:57 įvertino 

Filmas gražus, bet šiek tiek ilgokas. Tikėjausi šiek tiek dugiau.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 109937
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt