Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JAUNATIS (2009) 130 min.
The Twilight Saga: New Moon
Fantastinis mistinis trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2009 11 27
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Nepaprasto pasisekimo pasaulio kino teatruose sulaukusią juostą „Saulėlydis" seka užburiantis tęsinys „Jaunatis". Įspūdingame romantinės dramos „Saulėlydis" tęsinyje „Jaunatis" Belos laukia nauji išbandymai ir sunkūs sprendimai. Jos gyvenimą užvaldo dar stipresnės aistros, tamsesnės paslaptys ir pasipila dar keistesni nuotykiai.

Bela (akt. Kristen Stewart) vos atsigavo po vampyrų užpuolimo. Tačiau tokia siaubinga patirtis neprivertė jos atsiriboti nuo Edvardo (akt. Robert Pattison). Priešingai - ji ir vampyrų klanui priklausantis Edvardas tapo dar artimesni. Belą į glėbį priėmė ir visa Edvardo šeima. Jie net pasišovė suruošti Belai aštuonioliktojo gimtadienio vakarėlį. Tačiau šventė netikėtai pakrypsta nenumatyta ir liūdna linkme: mergina įsipjauna pirštą ir Edvardo šeima praranda savitvardą. Instinktyvus kraujo troškimas paima viršų ir įveikia elgesio normas, kuriomis Kalenai save varžė.

Bela išvengia liūdnos baigties, tačiau visiems tampa aišku, kad jos ir Edvardo draugystė yra pavojinga tiek žmonėms, tiek vampyrams. Kalenai nusprendžia išsikraustyti iš Forkso. Po skausmingo atsisveikinimo miške Edvardas visiems laikams palieka Belą jos pačios saugumo vardan. Belai iš skausmo plyšta širdis ir ji pasineria į emocinį sąstingį. Paskutiniuosius metus mokykloje ji praleidžia tarsi lunatikė. Jos nedomina niekas - nei draugai, nei mokslai, nei vakarėliai.

Vienintelė Belos paguoda ir ramstis - vaikystės draugas Džeikobas (akt. Taylor Lautner). Jis padeda įgyvendinti beprotišką Belos sumanymą, kurio pagalba ji tikisi susigrąžinti Edvardą. Mergina pastebėjo, kad kas kartą jai atsidūrus pavojuje ją aplanko Edvardas. Tad Bela nusprendžia gyventi taip, kad jai nuolatos grėstų pavojus. Jos troškimas būti su Edvardu verčia ją vis labiau rizikuoti. Džeikobo padedama ji „patobulina" seną motociklą taip, kad važiavimas juo būtų kuo pavojingesnis.

Pasiaukojantis Džeikobo rūpestis pamažu sušildo Belos širdį. Tačiau keista merginos lemtis ir vėl atveda ją ten, kur po įprasta išore slypi nepaprasti, antgamtiški dalykai. Džeikobas priklauso paslaptingai kvilotų genčiai ir taip pat turi nepaprastą paslaptį. Paslaptį, kuri bėgant laikui ima kenkti jo ir Belos draugystei. Paslaptingas ir nepaaiškinamas draugo elgesys pribloškia po sunkaus išsiskyrimo dar neatsigavusią Belą. Lyg to dar būtų negana, ją vėl ima lankyti praeities šešėliai - keršto trokštantys vampyrai.

Bela vėl atsiduria nesuvokiamų įvykių sukūryje ir supranta, kad nepaisant Edvardo ir jo šeimos pastangų, jai tebegresia pavojus. Tik ji nė neįsivaizduoja koks, o laikrodžio rodyklė tiksi: merginai teks lenktyniauti su laiku - paslaptims išaiškėjus gali būti jau per vėlu...

Nusivilus  2009-12-01 20:31:02 įvertino 

Skaiciau knygos antrą dalį ir šis filmas tikrai neatspindi knygos. Antra dalis labai prastai padaryta ir neidomi. Filmas visiskai neparodo knygoje esamos meiles tarp Belos ir Edvardo.


Nu  2009-12-01 19:52:19 

Rodykit si filma Alytuje dar karta, nemaciau ir noriu paziureti, parode viena diena ir tai bilietai ispirkti buvo, PAKARTOT SI FILMA ALYTUJE!!!!!!!!PRASAU:)


pypo  2009-11-30 10:24:39 

sita filma Marej ir Alytuj rode tik viena diena todel, kad ji vel rodys veliau istisa savaite ar net kelias. Pvz Mares kino teatras yra savivaldybes, todel jis turi teises kai kuriuos filmus rodyt 1 diena anksciau nei kitu miestu kinoteatruose, bet tik 1 diena :) ir tik veliau vel repertuare atsiranda tie patys filmai ;) o siaip filmas, tai tikrai ziureti 15-likinem mergynom :)


dfgdfgdf  2009-11-29 23:22:12 

Koddel alytui tik viena diena buvo rodomas filmas????????? seip nevisi spejo nueiti nes bbilietu nebuvo!!!!!!!!!!!!!!!


Kino megeja  2009-11-28 17:53:48 įvertino 

Ziuredama vis laukiau, kad tuoj tuoj kazkas prasides, bet taip ir nesulaukiau... Siuzetas ir dialogai banalus. Pabaiga juokinga. Jokios idejos, jokios esmes. Dvi valandos apie nieka deja.


SweetlyKitty  2009-11-28 00:02:16 

Kodel pvz alytui ar marej sita filma rode tik viena diena ir viskas? O didziuosiuose miestuose rodo visa savaite ir 5kartus per diena.Filmas tjp laukemas tj galetu ir daugiau parodyt ne visi gi gali iki kauno nuvaziuot del filmo;S


pasiflora  2009-11-27 16:23:58 įvertino 

Antroji dalis nuostabi !!!! Ji atspindi knyga beveik tobulai! Labai ispudinga. Tiesa, tiems kas neskaite knygos, manau, kad siuzetas gali atrodyt kiek padrikas, bet man labai patiko, nuotaikos labai artimos aprasytoms knygoje.


Evita  2009-11-27 11:10:38 

Patiko labai labai :) aisku knygai neprilygo,bet i pora valandu filmo visko nesudesi :)


Urte  2009-11-26 15:02:53 įvertino 

Na, siandien pamatysiu si filma , is jo tikiuosiu labai daug , kadangi maciau pirmaja tai antra turetu but dar geresne , nors nezinia ar tai imanoma : ))) Laukiu nesulaukiu 20.00 :))


Paula  2009-11-26 10:55:08 

Maciau si filma pries daugiau nei savaite kine(gyvenu uzsienyje) laaaabai patiko! as taip pat laukiau antros dalies ilgai!grisiu namo tai butinai parsisiusiu antra dali taip pat ir pirma ir ziuresiu bent dar desimt kartu:D gero ziurejimo!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56156
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt