Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JAUNATIS (2009) 130 min.
The Twilight Saga: New Moon
Fantastinis mistinis trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2009 11 27
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Nepaprasto pasisekimo pasaulio kino teatruose sulaukusią juostą „Saulėlydis" seka užburiantis tęsinys „Jaunatis". Įspūdingame romantinės dramos „Saulėlydis" tęsinyje „Jaunatis" Belos laukia nauji išbandymai ir sunkūs sprendimai. Jos gyvenimą užvaldo dar stipresnės aistros, tamsesnės paslaptys ir pasipila dar keistesni nuotykiai.

Bela (akt. Kristen Stewart) vos atsigavo po vampyrų užpuolimo. Tačiau tokia siaubinga patirtis neprivertė jos atsiriboti nuo Edvardo (akt. Robert Pattison). Priešingai - ji ir vampyrų klanui priklausantis Edvardas tapo dar artimesni. Belą į glėbį priėmė ir visa Edvardo šeima. Jie net pasišovė suruošti Belai aštuonioliktojo gimtadienio vakarėlį. Tačiau šventė netikėtai pakrypsta nenumatyta ir liūdna linkme: mergina įsipjauna pirštą ir Edvardo šeima praranda savitvardą. Instinktyvus kraujo troškimas paima viršų ir įveikia elgesio normas, kuriomis Kalenai save varžė.

Bela išvengia liūdnos baigties, tačiau visiems tampa aišku, kad jos ir Edvardo draugystė yra pavojinga tiek žmonėms, tiek vampyrams. Kalenai nusprendžia išsikraustyti iš Forkso. Po skausmingo atsisveikinimo miške Edvardas visiems laikams palieka Belą jos pačios saugumo vardan. Belai iš skausmo plyšta širdis ir ji pasineria į emocinį sąstingį. Paskutiniuosius metus mokykloje ji praleidžia tarsi lunatikė. Jos nedomina niekas - nei draugai, nei mokslai, nei vakarėliai.

Vienintelė Belos paguoda ir ramstis - vaikystės draugas Džeikobas (akt. Taylor Lautner). Jis padeda įgyvendinti beprotišką Belos sumanymą, kurio pagalba ji tikisi susigrąžinti Edvardą. Mergina pastebėjo, kad kas kartą jai atsidūrus pavojuje ją aplanko Edvardas. Tad Bela nusprendžia gyventi taip, kad jai nuolatos grėstų pavojus. Jos troškimas būti su Edvardu verčia ją vis labiau rizikuoti. Džeikobo padedama ji „patobulina" seną motociklą taip, kad važiavimas juo būtų kuo pavojingesnis.

Pasiaukojantis Džeikobo rūpestis pamažu sušildo Belos širdį. Tačiau keista merginos lemtis ir vėl atveda ją ten, kur po įprasta išore slypi nepaprasti, antgamtiški dalykai. Džeikobas priklauso paslaptingai kvilotų genčiai ir taip pat turi nepaprastą paslaptį. Paslaptį, kuri bėgant laikui ima kenkti jo ir Belos draugystei. Paslaptingas ir nepaaiškinamas draugo elgesys pribloškia po sunkaus išsiskyrimo dar neatsigavusią Belą. Lyg to dar būtų negana, ją vėl ima lankyti praeities šešėliai - keršto trokštantys vampyrai.

Bela vėl atsiduria nesuvokiamų įvykių sukūryje ir supranta, kad nepaisant Edvardo ir jo šeimos pastangų, jai tebegresia pavojus. Tik ji nė neįsivaizduoja koks, o laikrodžio rodyklė tiksi: merginai teks lenktyniauti su laiku - paslaptims išaiškėjus gali būti jau per vėlu...

edytkup  2009-11-25 15:33:10 įvertino 

Rytoj jau pamatysiu si filma kurio jau laukio ilga laika;) ziauriai nesulaukiu, bilieta pries tris savaites esu nusipirkus, o po keliu dienu jau buvo isparduoti;) visi pakvaise del sio filmo;D


Sausainis  2009-11-24 11:53:40 įvertino 

Pirkau bilietą prieš mėnesį, ir buvo likusios tik pirma eilė. Tai va, labai laukiu, juk šiandien Kaune rodys, tai eisiu. Twilight'as labai patiko, tikiuosi Jaunatis irgi nenuvils.


Ingrid  2009-11-22 07:50:33 įvertino 

Matosi, kad aktoriai ir rezisierius labai pasistenge. Sis filmas labiau isbaigtas, daugiau "subrendes". Taigi linkiu Jums gero ziurejimo. P.S. nepirkit popkornu, nes tikrai neturesit, kada kramtyti :)


Ingrid  2009-11-22 07:50:02 įvertino 

Sveiki visi Saulelydzio ir Jaunates fanai. Kaip turbut daugelis zinot Amerikoj jis jau pradetas rodyti 19d. Taigi man teko laime pamatyti anksciau... Galiu pasakyti, kam patiko Saulelydis, bus sokiruoti, ka pamatys Jaunat'yje.


egle  2009-11-20 20:13:46 įvertino 

Bilietu jau nebera kiek ziurejau visi isparduoti. ;(


Aiste  2009-11-20 15:24:24 įvertino 

ziauriai laukiu nesulaukiu


Teddy  2009-11-19 18:56:23 įvertino 

dieve, nu0stabuus filmas.!! nesulaukiu kit0 penktadieni0.!;oo*** 0 beje, vilniuje biletai jau pardu0ti ar dar nea.?; D


bum  2009-11-19 14:14:31 

neseniai ziurejau pirma dali - SUPER! atrodo jokiu ypatingu efektu, bet istorija uzburianti!!! laukiam nesulaukiam dienos, kaip prades rodyti 2aja dali :)


GuodRa  2009-11-18 17:28:49

Hey,o kaip uzsisakyti bilietus internetu ? ;DD Siaip manau jog filmas bus ziaaauriai fainas. vien saulelydis buvo nerealus,o ka jau kalbet apie jaunati..... ;}}}}


daiva  2009-11-13 16:40:36 

o kokia bilieto kaina gal kas galit pasakyt?Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56153
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt