Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JAUNATIS (2009) 130 min.
The Twilight Saga: New Moon
Fantastinis mistinis trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2009 11 27
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Nepaprasto pasisekimo pasaulio kino teatruose sulaukusią juostą „Saulėlydis" seka užburiantis tęsinys „Jaunatis". Įspūdingame romantinės dramos „Saulėlydis" tęsinyje „Jaunatis" Belos laukia nauji išbandymai ir sunkūs sprendimai. Jos gyvenimą užvaldo dar stipresnės aistros, tamsesnės paslaptys ir pasipila dar keistesni nuotykiai.

Bela (akt. Kristen Stewart) vos atsigavo po vampyrų užpuolimo. Tačiau tokia siaubinga patirtis neprivertė jos atsiriboti nuo Edvardo (akt. Robert Pattison). Priešingai - ji ir vampyrų klanui priklausantis Edvardas tapo dar artimesni. Belą į glėbį priėmė ir visa Edvardo šeima. Jie net pasišovė suruošti Belai aštuonioliktojo gimtadienio vakarėlį. Tačiau šventė netikėtai pakrypsta nenumatyta ir liūdna linkme: mergina įsipjauna pirštą ir Edvardo šeima praranda savitvardą. Instinktyvus kraujo troškimas paima viršų ir įveikia elgesio normas, kuriomis Kalenai save varžė.

Bela išvengia liūdnos baigties, tačiau visiems tampa aišku, kad jos ir Edvardo draugystė yra pavojinga tiek žmonėms, tiek vampyrams. Kalenai nusprendžia išsikraustyti iš Forkso. Po skausmingo atsisveikinimo miške Edvardas visiems laikams palieka Belą jos pačios saugumo vardan. Belai iš skausmo plyšta širdis ir ji pasineria į emocinį sąstingį. Paskutiniuosius metus mokykloje ji praleidžia tarsi lunatikė. Jos nedomina niekas - nei draugai, nei mokslai, nei vakarėliai.

Vienintelė Belos paguoda ir ramstis - vaikystės draugas Džeikobas (akt. Taylor Lautner). Jis padeda įgyvendinti beprotišką Belos sumanymą, kurio pagalba ji tikisi susigrąžinti Edvardą. Mergina pastebėjo, kad kas kartą jai atsidūrus pavojuje ją aplanko Edvardas. Tad Bela nusprendžia gyventi taip, kad jai nuolatos grėstų pavojus. Jos troškimas būti su Edvardu verčia ją vis labiau rizikuoti. Džeikobo padedama ji „patobulina" seną motociklą taip, kad važiavimas juo būtų kuo pavojingesnis.

Pasiaukojantis Džeikobo rūpestis pamažu sušildo Belos širdį. Tačiau keista merginos lemtis ir vėl atveda ją ten, kur po įprasta išore slypi nepaprasti, antgamtiški dalykai. Džeikobas priklauso paslaptingai kvilotų genčiai ir taip pat turi nepaprastą paslaptį. Paslaptį, kuri bėgant laikui ima kenkti jo ir Belos draugystei. Paslaptingas ir nepaaiškinamas draugo elgesys pribloškia po sunkaus išsiskyrimo dar neatsigavusią Belą. Lyg to dar būtų negana, ją vėl ima lankyti praeities šešėliai - keršto trokštantys vampyrai.

Bela vėl atsiduria nesuvokiamų įvykių sukūryje ir supranta, kad nepaisant Edvardo ir jo šeimos pastangų, jai tebegresia pavojus. Tik ji nė neįsivaizduoja koks, o laikrodžio rodyklė tiksi: merginai teks lenktyniauti su laiku - paslaptims išaiškėjus gali būti jau per vėlu...

Kedras  2009-11-13 14:37:22

gal zinot, kas ar dar yra 25 dienai Panevezyje bilietu i si filma?


R  2009-11-12 17:21:54 

Laukiu labai sio filmo:D Turiu klausima:ar Jaunatis pasirodys kino teatruosi lietuviu kalba,o jei taip,tai gal zinote kada?


wiky  2009-11-06 20:51:38 įvertino 

Blemba nerealus filmas. su drauge varysim i ta filma 2 dali jezau kaip laukiu tuoj bilietus nusipirksim tikuosi ;) Gal kas zinot jei bilietus perki fimlo diena ju gal nebebuna ar buna nu kaip i sita filma ?


Penguin.;D  2009-10-30 14:07:27 įvertino 

kazkada ja senokai mano drauge pradejo kalbeti apie "Saulėlydį" bet as tikrai nesitikejau to ką pamačiau , tai buvo mano pats įdomiausias filmas per mano gyvenimą.Labai laukiu sio filmo antrosios dalies.


toma  2009-10-29 17:21:30 

man labai patiko pirma saulelydzio dalis ir laukiu labai antros saulelydzio dalies jaumatie nes sis filam is visu oasaulyje geriausisv ir niekas nepakeis


Heroine  2009-10-28 18:03:18 įvertino 

Jau turiu bilieta. Laisva buvo tik pirma eilė. Galim kirst, kad 24d. Kaune, jau bilietų nėra. Žiauriai laukiu


tashkentike  2009-10-17 11:46:38 įvertino 

pirma dalis buvoo ssuupperrr........ Laukiu nesulaukiu antros Visos knygos labai intreguojancios


Ana  2009-10-10 14:37:16 įvertino 

i thought twilight was awsome and cant wait to see new moon in here!


ievute012  2009-10-04 11:51:40 

dievinu sias knygas!!! negfaliu, kaip laukiu jaunaties!!!!


Mirta  2009-10-01 08:06:22 įvertino 

Žmones, bilietai jau parduodami į Jaunatį :D :D Šiauliuose Akropolyje pirkau, seansas lapkričio 25. Kasoje sakė, kad tai išankstinis seansas, neaišku kada po to filmas Šiauliuose bus.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56155
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt