Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TRIJŲ DIENŲ VADYBININKAI (2009) 89 min.
The Goods: Live Hard, Sell Hard
Komedija T
JAV
Kalba:  anglų

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vulgarių juokelių, tualetinių pokštų ir arkliško humoro fanai turi pagrindo džiaugtis. Politiškai nekorektiškos komedijos autoriai smaginasi įžeidinėmi įvairius visuomenės sluoksnius, tyčiojasi iš skirtingų rasių žmonių ir parodijuoja naudotų automobilių pardavimo verslą. "Taladegos naktų" ir "Įbrolių" režisieriaus Adamo McKay'aus bei aktoriaus Willo Ferrello prodiusuotas filmas ramstosi specifiniu amerikietišku humoru, bet be problemų susiras palaikymo komandą Lietuvoje. Pas mus visai neseniai prekyba pavarinėtomis mašinomis buvo tapusi daugelio piliečių pragyvenimo šaltiniu, tad tam tikra auditorija kvatos nuo klestinčio verslo neatsiejamų techninių machinacijų, finansinių manipuliacijų ir kruopščiai suplanuotų apgavysčių.

Kiti agresyviai nusiteikusio filmo niuansai primena anekdotines situacijas, pagardintas necenzūriniais išsireiškimais ir riebiais keiksmažodžiais. Jei viena scena pasirodys mažiau juokinga, tai tuoj pat ją pakeis kita absurdiška nesąmonė, kad tik galėtumėte žvengti iš nepadorumo kaip arklys ar kumelė. Komedija patiks ne visiems, bet pasismaginti iš amerikietiško naivumo, cinizmo ir agresyvumo kartais būna naudinga.

Dešimtmetis berniokas dėl sutrikusių hormonų atrodo 20-čia metų vyresnis ir privalo skustis barzdą. Mašinų pardavėjas nepaliaujamai keikiasi ir gainioja potencialius klientus su beisbolo lazda. Korėjietis turi atlaikyti rimtus kaltinimus už Perl Harboro tragediją. Ciniškas vyrukas permiega su trečią vietą grožio konkurse užėmusia mergina ir tik po 23 metų susivokia tapęs tėvu. Skrendančiame lėktuve įsisiautėjusi orgija baigiasi tragiškai kai kuriems keleiviams. Į ketvirtą dešimtį įkopęs ir tikrų jausmų dar nepažinęs nuoširdus vyras pagaliau suranda pirmosios meilės žiedą.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3853
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt