Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
EFĖ BRYST (2009) 118 min.
Effi Briest
Romantinė drama N-16
Vokietija
Kalba:  vokiečių
Titrai:  lietuvių kalba

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Tėvų pageidavimu, temperamentinga septyniolikmetė Efė Bryst (Julia Jentsch) išteka už beveik 20 metų vyresnio barono fon Inšteteno (Sebastian Koch), ankstesnio savo mamos (Juliane Köhler) gerbėjo. Šioje vadovaujantis protu sudarytoje santuokoje toli nuo namų prasideda monotoniškas Efės gyvenimas: Inštetenas pasineria į politinę karjerą, o Kesinas, mieguistas miestelis prie Baltijos jūros, yra persmelktas nuobodulio.

Kol nepasirodo majoras Krampasas (Mišel Maticevic), Inšteteno pulko draugas ir patrauklus širdžių ėdikas. Efė užmezga su juo aistringą romaną ir pagaliau sužino, kas yra meilė. Tačiau kaina didelė: Krampasui romanas užsibaigia jo mirtimi. Tuo tarpu Efė – kitaip nei Fontanės romane – padaro išvadas ir ryžtasi žengti žingsnį į naują gyvenimą...

Theodoro Fontanės Efė Bryst, didysis 19 a. vokiečių literatūros meilės ir santuokinės neištikimybės romanas, yra nepakartojama ir mėgstama filmų medžiaga. Tačiau pirmą kartą režisierė ryžosi Efės istoriją skaityti naujai ir iš šiandieninės perspektyvos.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2363
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt